Bilgisayarımı Windows 10'a yükseltmeli miyim?

Geçmelisin, daha iyi performans alırsın.

@Enahaine begenmeyecek bir şey yok :D buna benzer PC'yi eskiden kullandim ve 8.1 cidden sorunlu diyebilirim. Beğenmedim atınca arkadaş ciddiye almayacak yoksa bana ne istediğini at :D

Windows 8.1 sorunlu değil ve daha iyi performans verir Windows 10'da olan bilmem kaç tane alakasız alakasız uygulamalar yok ve RAM kullanımı daha az.

Merhaba. Bilgisayarımdaki bir hata yüzünden disk ve internet üzerinden indirdiğim tüm uygulamaları sildim. Sadece kendi özel dosyalarım kaldı. Windows Update'ten güncellemeleri indircekken acaba bu haldeyken Windows 10'a mı yükseltsem dedim ama emin olamadım. Sizce Win8.1'den Windows 10'a yükseltilmeli miyim? Ve yükseltceksem nasıl yükseltmeliyim?

Ben 1 yıl önce 4 GB RAM olan 12 yıllık laptopu Windows 10'da kullanıyordum kasmadan donmadan gayet iyi bir şekilde idare ediyordu beni.

Ben 1 yıl önce 4 GB RAM olan 12 yıllık laptopu Windows 10'da kullanıyordum kasmadan donmadan gayet iyi bir şekilde idare ediyordu beni.
😬zaten win10 2-3gb ram kullanmıyormu

ssd varmıydı yoksa hdd mi

Yeni konular

Geri
Yukarı