Bilgisayarımın ekranı gidiyor

sector44

Hectopat
Arkadaşlar bir gün ben Wolfteam Türkiye oynarken ekran gitti. Kablolara baktım çıkmamış. Fişe baktım çıkmamış. Kasa hala çalışıyor. Sizce neden olabilir?
Bilgisayar sıcaklığı:

ABathgI.png

Sizce bu sıcaklık normal mi?

İşletim sistemim:
İŞLEMCİINTEL PENTIUM G645 2,9 GHZ
ANAKARTINTEL H61 CHIPSET DDR3 VGA+LAN+SES KARTI
HARDDİSK500 GB 3,5''
RAM4GB DDR3 1333 Mhz
EKRAN KARTI2,8 GB ATI 5450 (1GB ENTEGRE)(yandı şuanda yok)
OPTİK SÜRÜCÜ22X ÇİFT KATMANLI DVD WR
KART OKUYUCU25 İN 1 MULTIREADER
KASATECHNOPC PIANO BLACK
MONİTÖR20'' WIDE SCREEN LED 5 MS

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanane adamın kazıklanıp kazıklanmasından. Sistemi berbatmış, sanane dostum herkesin üç binlik pc toplayacak durumu olmayabilir, durumu olsa da almamak isteyebilir, düşün de yaz kardeş düşün.
Burak abimizin demek istediği şey o sisteme para verilmeyecek kadar kalitesiz olduğu, tabi 10 sene önce almadıysa.

Sanane adamın kazıklanıp kazıklanmasından. Sistemi berbatmış, sanane dostum herkesin üç binlik pc toplayacak durumu olmayabilir, durumu olsa da almamak isteyebilir, düşün de yaz kardeş düşün.

İlk olarak e-posta adresinizi dünya Spam veritabanına yolladık, sonra da hesabınızı sildik. Burada sizin gibi konuya hiçbir hizmet etmeden, sadece yönetici olduğumuz için attığımız cevaba muhalefet edenlere hiç mi hiç toleransımız yok. Ne kadar şanslıyız ki üye kaybetme gibi bir korkumuz da yok. Bizim için önemli olan sizin gibi her şeye muhalefet olan ama çözüme hiçbir katkıda bulunmayan üyeleri mümkün olduğunca forumdan uzak tutmak.

Şimdi asıl konuya gelince, kullanıcı TechnoPC alarak kazıklanmış. Aynı bütçe ile daha iyi bir sistem toplayabilirdi. Sanırım düşünme eylemini icraata dökmeniz gerekiyordu...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı