Bilgisayarımın Performansı Aşırı Düştü

Redtay

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim laptopuma bu sabahtan beri bir şeyler olmaya başladı, yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Öncelikle bilgisayarımın internet hızı aşırı derecede düştü 800-900 kb / saniye indirme hızım vardı şu an. 184kb bir dosyayı 5 dakika da indiriyor.
Sonra yöneticiden bakınca işlemci 2,4-2,5 ghz arasında kullanılıyor gibi gözüküyor ama benim işlemcim 1,6 ghz ve 2,3 ghz turbo boostu var. Ayrıca bunlar şu an sadece firefox açıkken oluyor.
Bu olanlardan sonra ghost recon phantoms oyununu medium da aşırı kasarak BF3'ü de medium-high arasında aynı şekilde aşırı kasarak oynattı. Normal de +50 fps aldığım oyunlar çok fazla kasmaya başladı .
Ve bende bütün bunlardan sonra virusden şüphelendim ve avast! ' ı indirdim, taradım 1-2 virus çıktı sildirdim. Fakat sorun devam etti. Bu sefer geniş bir tarama yaptım, bu sefer bir şey bulamadı. Ve aynı şekilde şu an sadece firefox açık ve Ram'in 2,7 GB kullanılabilir olduğunu söylüyor ama benim pc de 4 gb ram var oldukça fazla ram harcıyor.
Arkadaşlar bütün sorunlarım bunlar lütfen bana bir çözüm söyleyin, en son ne yaptın derseniz sadece maxthon tarayıcısından firefox'a geçtim. Bunun da bir sorun olucağını sanmıyorum. Iyi geceler, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
virüs taraması yaptır kullandığın web tarayıcıyı sil baştan yükle senin yerinde olsaydım format atardım win8.1 gayet güzel bende kullanıyorum

Daha pc yi alalı 1 ay olmadı yeni geldi yeni format atıldı . Birde disk birleştirme yaparken yarıda kapattım disk birleştirmeyi ondan olabilir mi ? Sanırım onu kapattıkdan sonra başladı .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı