Bilgisayarımın sağlığı nasıl?

lykiamami

Hectopat
Daha fazla  
Az önce konuyu açtım fakat resim yüklenmedi, sanırım ondan onaylanmadı. Arkadaşlar böyle bir yer gördüm BIOS'ta. Ne anlama geliyor? Neyi ifade ediyor bunlar?

20210220_175245.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
11 yıllık bilgisayar kullanıyorum. En çok sinir olduğum şey adamın 240 FPS'i var hala beğenmiyor. Ben 30 FPS'e katlanırken onların beğenmemesi beni çok sinir ediyor.
11 yıllık bilgisayar kullanıyorum. En çok sinir olduğum şey adamın 240 FPS'i var hala beğenmiyor. Ben 30 FPS'e katlanırken onların beğenmemesi beni çok sinir ediyor. Kaç Volt geldiğini gösteriyor bu arada.

PSU'dan kaç Volt geldiğini, çekirdek başına düşün Volt değerini gösteriyor.

Peki iyi mi bu değerler hocam?

11 yıllık bilgisayar kullanıyorum. En çok sinir olduğum şey adamın 240 FPS'i var hala beğenmiyor. Ben 30 FPS'e katlanırken onların beğenmemesi beni çok sinir ediyor.

Hocam ben tam 2 gün önce DDR2 GT 210'lu sistem kullanıyordum. Bir APU sistem aldım. Bilmediğim bir şey oldu diye sordum. Neden böyle bir şey yazdınız anlamadım.

Peki iyi mi bu değerler hocam?

Hocam ben tam 2 gün önce DDR2 GT 210'lu sistem kullanıyordum. Bir APU sistem aldım. Bilmediğim bir şey oldu diye sordum. Neden böyle bir şey yazdınız anlamadım.

Siz kendi bilgisayarınızın sağlığını sormuşsunuz. Ben bilgisayarınızın sağlığı nasıl diye anladım. Gülmekten yarılıyorum şu an.

Geri
Yukarı