Bilgisayarımın Yerini Değiştirdiğimde İnternetim Yavaşladı

Sciuga

Decapat
Herkese iyi günler ilk olarak. Arkadaşlar birkaç gün önce bilgisayarımı odamdan salona taşıdım. Fakat taşıdıktan sonra internet hızım, upload hızım düştü. Lag artmaya başladı hafiften. Birkaç arkadaşım ile konuştum. Bilgisayara perde falan yakınsa bağlantıya sorun yaratabilir dedi. Bir de odama göre salon sokaktaki altyapıya göre daha uzak kalıyor.
Sebebi ne olabilir? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Nasıl bir bağlantı şekliniz var. Kablolu/Kablosuz?

Bağlatınızdan bir şey anlayamadım. Sokağa uzak kalıyor ne demek? Ev değiştirmemişsiniz oda değiştirmişsiniz. Kablolu mu kablosuz mu? Hangisini kullandığınızı belirtin.

Kablolu bağlantım var. @Kunkka Altyapı sokak köşesinde. Odam sokak köşesine daha yakın salona göre. Ayrıca bu arkadaşımın dediği bir şey ne kadar doğru bilemem.

Kablolu bağlantım var. @Kunkka Altyapı sokak köşesinde. Odam sokak köşesine daha yakın salona göre. Ayrıca bu arkadaşımın dediği bir şey ne kadar doğru bilemem.
Arkadaşınızın dediği şey konuyla çok alakasız. İnternet bağlantınızın yavaşlaması donanımsal değil gibi gözüküyor.Lütfen konuyu çözmek için internet sağlayıcınızı arayın. Forumda çözülebilecek bir konuya benzemiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı