Bilgisayarın 1 haftadır açık olması sorun olur mu?

efezxs

Decapat
Arkadaşlar, bilgisayarım yaklaşık 1 buçuk haftadır çalışıyor bazen Microsoft Edge açıkken. Bu bana bir problem yaratır mı? Çünkü oynadığım oyunlar kasmaya başladı bilgisayarı dinlendireyim mi? Kapatıp açmaya üşendiğim için böyle oldu.

Arkadaşlar, bilgisayarım yaklaşık 1 buçuk haftadır çalışıyor bazen Microsoft Edge açıkken. Bu bana bir problem yaratır mı? Çünkü oynadığım oyunlar kasmaya başladı bilgisayarı dinlendireyim mi? Kapatıp açmaya üşendiğim için böyle oldu.

Dinlendir aga 1 hafta ne :D

Bir sıkıntı yaratmaz, ama 2 günde 1 defa yeniden başlatıp sıcaklıklarını kontrol etmekte fayda var.

Yükseltiyorum, 2 yıl!
Hocam bilgisayarı nasa ile uzaya mı yollayacaksınız😅

Hocam size önerim bilgisayar 1 haftadır çalışıyor, önce yeniden başlatın, sıcaklık derecelerini kontrol edin, ondan sonra 1ya da 2 saat dinlendirin ve termal macunu temizleyin, aksi takdirde bilgisayarın hem performansı düşecektir, hem de bilgisayarın anakartı yanabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı