Bilgisayarın açılırken kendini resetlemesi

Isabelle

Hectopat
Yer
CRM
Uzun zaman önce de olmuştu, düzelmişti am bugün yine oldu. Bilgisayarımın güç kaynağını yatmadan önce kapıyorum, uyandıgımda açıp bilgisayarımı açıyorum. Bugün güç kaynagını açtım güç tuşuna bastım ama açılmadı. 2-3 saniye sonra açıldı, 2 saniye sonra kendini resetledi. Windows yüklenme ekranı geldi, ondan sonra sinyal yok dedi, siyah ekranda kaldı. Bunun sebebi ne olabilir?

sinyal yok dedi, siyah ekranda kaldı.
Bu ekran kartı yüzüne ya da PSU yuzune olabilir.
Bugün güç kaynagını açtım güç tuşuna bastım ama açılmadı. 2-3 saniye sonra açıldı, 2 saniye sonra kendini resetledi.
Bu bazı kişilerde depolama birimi (M.2 ya da SSD) olabiliyor hatta bununla alakalı konu açan birisi, M.2'yi değiştiğinde sorunun kalktığını soyledi.

Son düzenleme:
Geçen bi anakart işlemci ram set aldım kurulu harddisk vardı onu takınca aynı olay oldu windows gelince res atıyordu temiz bir format attım sorun çözüldü.Hazır cevap gibi olucak ama bi format sizin sorunu çözecektir bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı