Bilgisayarın çalışması için M.2 SSD yeter mi?

ilkerp

Hectopat
Selamlar, topladığım bilgisayarda disk anlamında sadece M.2 SSD takmayı düşünüyorum, Samsung 970 EVO Plus 1TB olandan, bilgisayarın çalışması için uydurukta olsa bir HDD takmak gerekiyor mu, bir tanıdık PC açılmaz HDD olmadan diyor size danışmak istedim.

Selamlar, topladığım bilgisayarda disk anlamında sadece M.2 SSD takmayı düşünüyorum, Samsung 970 EVO Plus 1TB olandan, bilgisayarın çalışması için uydurukta olsa bir HDD takmak gerekiyor mu, bir tanıdık PC açılmaz HDD olmadan diyor size danışmak istedim.

HDD olmadan çalışmaz diyen tanıdığın sallamış. HDD SSD falan bunlar depolama birimleri.

Bizim diğer bilgisayarda sadece 128 GB SSD var sıkıntısız çalışıyor. Ya size masraf çıkarmak için demiş ya da bilgisayar farkı.

Tanıdığın bilgisayarcıysa ona sorma.
Sana HDD kakalamak istemiştir.

M.2 SSD alacaksınız NVMe alın SATA almayın.

Neden 1 TB SSD almayı düşünüyorsunuz? Çok rahatsız edici fiyat farkı oluyor bence. 128 GB SSD'yi Windows için alıp 1 TB da HDD almanız daha ucuza gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı