Bilgisayarın depolaması sürekli doluyor

Taeones

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Windows 11 işletim sistemi bir bilgisayarım var. Sürekli az program olmasına rağmen depolaması doluyor. Temiz bir yeni başlangıç yaparsam sorun çözülür mü sizce? M.2 SSD: 250 GB.

Ne oluyor da doluyor depolama? Sizin haberiniz dışında bilgisayara dosya mı yükleniyor? Tam virüs taraması yapın derim, Kaspersky önerimdir.

Şöyle bahsedeyim, az program var 20 tane maksimum. Her gün sürekli gereksiz dosya temizlemesi yapıyorum. Ama 5 dakika sonra depolama yine dolmaya başlıyor. Geçen aylarda 30 GB alan açmıştım sonra ise 4-5 gün içerisinde depolama dolmuştu.

Şöyle bahsedeyim, az program var 20 tane maksimum. Her gün sürekli gereksiz dosya temizlemesi yapıyorum. Ama 5 dakika sonra depolama yine dolmaya başlıyor. Geçen aylarda 30 GB alan açmıştım sonra ise 4-5 gün içerisinde depolama dolmuştu.
Dediğim gibi, bir virüs taraması yapın. Ayrıca gereksiz dosya olarak neleri siliyorsunuz? %temp% filan mı?

Bu çok saçma. Denetim masası-Programlar-Program kaldır veya Değiştir
menüsünün fotoğrafını paylaşabilirmisiniz.

Dediğim gibi, bir virüs taraması yapın. Ayrıca gereksiz dosya olarak neleri siliyorsunuz? %temp% filan mı?
Ccleaner programı var, gereksiz dosyaları silme işlemi var onu yapıyorum.

Temp de yaptım tekrar deneyim tekrardan. 🙏🏻

Format atmayacksanız hibit uninstaller ile dosyaları taratın.
Tamamdır deneyeceğim teşekkür ederim. 🙏🏻

Geri
Yukarı