Bilgisayarın ekranı anlık gitmesi normal mi?

Nexe

Picopat
Bilgisayarı normal şekilde kullanırken USB takma sesi geldi ve bir anda ekran gitti. Ekranı kapatıp açtım kablolarına hafifçe dokundum fakat görüntü alamadım. Bilgisayarın reset tuşuna basmak zorunda kaldım ve bilgisayar yeniden başlayınca görüntü geldi. Şu ana kadar bu tekrarlanmadı ama neden olmuş olabilir? Basit bir bug olmuş olabilir mi?

Hocam eğer bu durum gittikçe sık sık olmaya başlarsa hemen değiştirin. Ama aradasırada oluyorsa istediğiniz zaman değiştirebilirsinizz.
Bu yeni monitörü birkaç gündür kullanıyorum daha ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım. Usb takma sesi gelince de emin olamadım monitör kablosu bu sesi çıkarır mı diye. Ama tekrarlanırsa farklı bir kablo alıp deneyeyim en iyisi fakat umarım tekrarlanmaz tabii ki.

Bu yeni monitörü birkaç gündür kullanıyorum daha ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım. USB takma sesi gelince de emin olamadım monitör kablosu bu sesi çıkarır mı diye. Ama tekrarlanırsa farklı bir kablo alıp deneyeyim en iyisi fakat umarım tekrarlanmaz tabii ki.

Hocam eğer kablo HDMI ise USB sesi çıkarrması normal ama VGA ise sorun teşkil eder.

Geri
Yukarı