Bilgisayarın ekranı geliyor ama sadece imleç var

Hamilton

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarım açık. Ekrana mouse imleci geliyor ama ekran simsiyah. Sadece imleç var. Bunun çözümü nedir?

Fotoğraf bu;

Dosya Ekleri

• IMG_20230614_233459.jpg
    IMG_20230614_233459.jpg
    72,2 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kusura bakmayın bunu pek anlamadım da güvenli modda pc açma yazsam çıkar mı youtubeden veya siz atar mısınız ?
Evet internete yazarsan daha iyi anlayabilirsin.
Bir de sisteminizi buraya yazar mısınız?
Ayrıca HDD-SSD ne varsa sistemde kablolarını çıkar tak yapar mısın?
Eğer bilgisayar açıkken kasada kırmızı ışık yanıyorsa sabit disklerde bir sorun var demektir.
Önceliğiniz HDD veya SSD’nin kablolarını söküp takmak olsun sonra diğer yöntemlere başvuralım.

Evet internete yazarsan daha iyi anlayabilirsin.
Bir de sisteminizi buraya yazar mısınız?
Ayrıca HDD-SSD ne varsa sistemde kablolarını çıkar tak yapar mısın?
Eğer bilgisayar açıkken kasada kırmızı ışık yanıyorsa sabit disklerde bir sorun var demektir.
Önceliğiniz HDD veya SSD'nin kablolarını söküp takmak olsun sonra diğer yöntemlere başvuralım.

Gigabyte RTX 3060 eagle AMD Ryzen 5 5500 G.Skill 16 GB RAM Crucial 1 TB SSD.

Hocam kasanın önünde bir tane mavi ışık sürekli yanıyor kırmızı ışıkta yanıp sönüyor.

Gigabyte RTX 3060 eagle AMD Ryzen 5 5500 G.Skill 16 GB RAM Crucial 1 TB SSD.

Hocam kasanın önünde bir tane mavi ışık sürekli yanıyor kırmızı ışıkta yanıp sönüyor.
Çıkart tak işlemi yaptıktan sonra düzelmedi değil mi?
Bana kalırsa normalde format işlerini hiç sevmem direkt format at geçsin diyen insanlardan değilim sosyalde de hoş karşılanmıyor ama Ctrl+Alt+Del yaptığınızda eğer her hangi bir işlem gerçekleşmiyorsa tek çare o gibi görünüyor.. 🤷‍♂️

Çıkart tak işlemi yaptıktan sonra düzelmedi değil mi?
Bana kalırsa normalde format işlerini hiç sevmem direkt format at geçsin diyen insanlardan değilim sosyalde de hoş karşılanmıyor ama CTRL+alt+del yaptığınızda eğer herhangi bir işlem gerçekleşmiyorsa tek çare o gibi görünüyor. 🤷‍♂️

Kusura bakmayın hocam geç gördüm biraz SSD'nin kendisini mi çıkarıp takayım kablosu mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı