Çözüldü Bilgisayarın FreeDOS olduğu nasıl anlaşılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

davtbagc

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni Monster laptop aldim fakat Windows yukle kismini secmedim ama simdi icinde Windows 11 var yani tekrar yuklemem gerekiyor mu Windows'u?

Çözüm
Hocam FreeDOS işletim sistemi ile gelen bilgisayarları açtığınızda karşınıza grafik bir arayüz değil de CMD gibi bir ekran gelir. Sizin bilgisayarınız Windows kurulumu ile birlikte gelmiş. Temiz bir kurulum isterseniz format atabilirsiniz. Monster'ın bilgisayarla birlikte gönderdiği USB bellekten sürücülerinizi kurabilirsiniz. USB durmuyorsa veya yoksa internet sitesinden tüm sürücüleri bir USB'ye kaydedip eksiksiz bir sürücü kurulumu yapmanız önemli.

Probleminizi çözdüysem çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.
Hayır içinde Windows varsa zaten FreeDOS değildir. FreeDOS olması için içinde işletim sistemi olmaması gerekiyor halihazırda Windows 11 varsa kullanabilirsiniz ama siz yüklemediyseniz ve öyle geldiyse ve güvenmiyorsanız formatlıyabilirsiniz.

Hocam FreeDOS işletim sistemi ile gelen bilgisayarları açtığınızda karşınıza grafik bir arayüz değil de CMD gibi bir ekran gelir. Sizin bilgisayarınız Windows kurulumu ile birlikte gelmiş. Temiz bir kurulum isterseniz format atabilirsiniz. Monster'ın bilgisayarla birlikte gönderdiği USB bellekten sürücülerinizi kurabilirsiniz. USB durmuyorsa veya yoksa internet sitesinden tüm sürücüleri bir USB'ye kaydedip eksiksiz bir sürücü kurulumu yapmanız önemli.

Çözüm

Suruculeri kendi usbsindeki uygulamayla kurdum hocam baska seye gerek var mı ayrica Windows kurulumu icin ayri para idtiyordu ben secmedim ama yine de kurulu gelmis ondan sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı