Bilgisayarın güvende olduğu nasıl anlaşılır?

Yedinci Mühür

Decapat
Bilgisayarı yakın zamanda formatladım. Antivirüs olarak Kaspersky+ MBAM kullanıyorum. Tarama vs. yapınca bir virüs bulmuyor. Bunların dışında güvende olduğunu nasıl anlarım? Windows'a bağlı Microsoft hesabı çalınırsa ne olur?

Bilgisayarı yakın zamanda formatladım. Antivirüs olarak Kaspersky+ MBAM kullanıyorum. Tarama vs. yapınca bir virüs bulmuyor. Bunların dışında güvende olduğunu nasıl anlarım? Windows'a bağlı Microsoft hesabı çalınırsa ne olur?

Kaspersky ve MBAM yeterli bence ben bir ara çok paranoya yapıyordum fakat aştım artık kafanıza takmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaka bir yana, tıkladığınız linklere ve indirdiğiniz dosyalara dikkat ederseniz virüs programına bile gerek kalmaz. Bilgisayarı bağımsız bir şekilde kullanmaya başladığımdan bu yana (yaklaşık 11 sene) bir defa bile virüs programı kurmadım, ve hiçbir hesabım da çalınmadı.

Bence zaten şuan fazlasıyla güvendesin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaka bir yana, tıkladığınız linklere ve indirdiğiniz dosyalara dikkat ederseniz virüs programına bile gerek kalmaz. Bilgisayarı bağımsız bir şekilde kullanmaya başladığımdan bu yana (yaklaşık 11 sene) bir defa bile virüs programı kurmadım, ve hiçbir hesabım da çalınmadı.
Hesap çalınmasının virüs programı ile alakası yok ama neyse.

Orijinal Windows kullanıyorsanız ve crack dosya kullanmıyorsanız Kaspersky ile bir kerw taratın yeterli olacaktır. Microsoft hesabınız için ikinci doğrulama sistemini etkinleştirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı