Bilgisayarın hiçbir yerine basılmıyor

Greenville

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Selamlar. Geçenlerde internet sıkıntiliydi Microsoft Edge kullanıyordum uzun süredir, 3 4 haftadır Chrome girmemiştim. Bir gireyim dedim PC'ye bir şeyler oldu. Masaüstü çalışmıyor, görev çubuğu çalışmıyor. Görev cubugu çalışsa masaüstü çalışmıyor bazen hiçbiri çalışmıyor. CTRL + alt + delete yapıp duzeltiyordum. Ne zaman tarayicida çok kalsam bir imleç cikiyor kendi kendine aşağı gidiyor. Sonra görev çubuğu gidiyor. Windows tusuna basınca masaustu de gidiyor. Geçen PC'yi sıfırladım yine aynı sorun karşıma çıktı. PC'de hiçbir şey yapamıyor hale geldim. CTRL alt delete de artık işe yaramıyor. Neyse internetten baktım yeni kullanıcı oluşturun diye. Oluşturdum zar zor. Neyse şifre girme kısmında da aynı sorunla karşılaştım, USB'li fareyi çıkardım yeniden başlattım düzeldi. Sizden haber bekliyorum.

Hocam bazı çözümler var ama uğraştırır. Kaybetmeye değer bir şey yoksa format atın gitsin.
Gerekli birşeyim yok ancak format atmaya pek sıcak bakmıyorum. Böyle duzeliree iyi olur attığınız programı 80 kb ile indiriyor. Buda can sıkiyor
Virüs bir şey indiriyor olabilir. Tüm cihazlarınızda tarama yapabilir misiniz?
Nasıl olcak yani nasıl yapicam ?
Hocam şu program yuklebsib haber vericem olmadı direk temizi den format
Virüs yemişsin galiba. Ayrıca sıfırlamayı önermiyoruz Malwarebytes ve Kaspersky ile tarama yap.
Hocam tarama yaptım birşey bulamadı. Ayrıca elle virüs olabilecek herşeyi araştırdım ama sonuç yok
Kaspersky rescue disk ile bilgisayarınızı tarayın.

(Site otomatik indirme yapıyor)
Hocam program nasıl kullanılacak bilmiyorum yardımcı olur musunuz

Son düzenleme:

Geri
Yukarı