Bilgisayarın IP'sini değiştirmek ücretli midir?

BirRengarMain

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarın IP'sini IPv4 üzerinden değiştirip sabit yapmak ücretli midir? Biliyorum biraz saçma bir soru ancak statik IP'nin ücretli olduğunu öğrendim ve statik IP sabit IP demek sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet IP'sini kast ediyorsanız hayır, modem kapatıp açtığınızda IP otomatik değişir(eğer ekstra ücret verip sabit IP almadıysanız).

IP değişmekten kastınız Statik IP'ye geçmek istiyorsanız internet sağlayıcınızı arayıp bilgi alabilirsiniz.

Bilgisayarın IP'sini IPv4 üzerinden değiştirip sabit yapmak ücretli midir? Biliyorum biraz saçma bir soru ancak statik IP'nin ücretli olduğunu öğrendim ve statik IP sabit IP demek sanırım.
Sabit ip ücretlidir.Oyle değiştiremezsiniz arayıp iss den değiştirmeniz gerekiyor.Tabi oradaki ip lan daki ip.

İnternet IP'sini kast ediyorsanız hayır, modem kapatıp açtığınızda IP otomatik değişir(eğer ekstra ücret verip sabit IP almadıysanız).

IP değişmekten kastınız statik IP'ye geçmek istiyorsanız internet sağlayıcınızı arayıp bilgi alabilirsiniz.

Bahsettiğim şey bağdaştırıcı ayarları üzerinden IPv4 ayarları üzerinden değiştirmek.

IPv4 üzerinden ayarladığın ev içi ağın ıpsidir herhangi bir ücreti yoktur.

Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı