Bilgisayarın kendi kendine kapanması

fezco

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, az önce konu açtım fakat hem yanlış anlatmışım hem de doğru düzgün çözüm alamadım. Bilgisayarı kullanıyordum duş almaya gittim ve bilgisayarı bırakırken Google ve Discord açıktı 35 derecede falan çalışıyordu. Isınmamış yani ayrıca bilgisayar yeni alındı, ve gittim duş aldım süreyi tam bilmiyorum ama 20-30 dakikadır sanırım geldiğimde bilgisayar kapalıydı ve güç tuşuna bastığımda yeniden açıldı yani bilgisayar tamamen kapanmıştı. Bilgisayardan çok anlamam ama biraz ayarlara falan girdim plan ayarlarını düzenleden gelişmiş güç ayarlarını değiştir'e bastım. Orada sabit disk ve sabit diski kapatmak için beklenecek süre yazıyordu. 20 dakika yazıyordu karma uyumaya izin ver falan yazıyor, acaba bunlardan dolayı mı kapanıyor? Direky herkes ısı diyor, işte dediğim gibi bilgisayardan çok anlamam ama takıntılıyım. Bunu hemen çözmem gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınız muhtemelen ya karma uykuya ya da hazırda beklet moduna geçmiştir. Güç seçeneklerinden bilgisayarın ne zaman uyku moduna geçeceğini ayarlayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı