Bilgisayarın kendiliğinden kapanması

PORSHİUS

Kilopat
Arkadaşlar, Lütfen yardım edin. Bilgisayarım yine aniden kapanabilir. Zar zor AIDS64 Raporu aldım. Bir zahmet bakın sorun neden kaynaklanıyormuş.
Bu arada bilgisayarı anakarta bağlı bir kabloyu çıkarıp, takarak açıyorum. Haricinde ekrana görüntü gelmiyor.
Bilgisayar açılırken, aşağıdaki yerde takılıyor

images.jpg

F2 'ye basıp BIOS ayarlarında Harddisk setupuna yani Windows'a geçiyorum. 5-10 dk sonra yine kapanıyor.

AID64 Raporu

Son düzenleyen: Moderatör:
Bi' kere bu bir hata değil POST ekranı. Ekranda da bir hata bildirisi yok ayrıca.
Sorunun sebebi ısı veya anakart olabilir. İmkanınız varsa başka bir anakart ile sistemi başlatmayı deneyin.

Bilgisayarda Flash bellek, cd benzeri ek cihazlar varsa çıkarıp deneyin. Bios'ta da başlangıç sırasında en başa harddiski koyun.

Güncel yardımlarınızı bekliyorum. Bilgisayar bir anda elektrik gitmiş gibi kesiliyor.
Bilgisayar neredeyse bütün gün açık kalıyordu 2 yıldır termal macunu yenilemedim. Ondan sorun kaynaklanıyor diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı