Bilgisayarın kilit ekranı duvar kâğıdı değişiyor

berattcann

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarimi her actigimda kilit ekranina koydugum duvar kâğıdi gidiyor ve klasik bir Windows duvar kâğıdi olarak degisiyor ana ekrana geldikten sonra bilgisayari tekrar kilitledigimde benim duvar kâğıdim geliyor. Ben bunu istemiyorum. Neden bilgisayar acildiginda benim koydugum duvar kâğıdim gelmiyor ve kendi kendine degisiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanmak istediginiz kilit ekranını:
Windows web screen icine ekran goruntusunu img100.jpg olarak kaydedin.
Digerlerini varsa silin.
Her acılısta kaydettiginiz gelir...

Teşekkür ederim yanıtın icin ama dosyaları silmeye çalıştığımda yönetici izni istiyor bende yönetici yaptım ama olmadı bu sefer de everyone seçeneğinden herkese acık yöneticilik vermeye çalıştım ama hata alıyorum ikinci eklediğim ekte birden çok dosyada erişime izin veremiyor diyor ve everyone kişisine bütün yetkileri veremiyorum bu yüzden silemedim bu dosyaları silsem düzelir mi nasıl yapmam gerekiyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-24 220200.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-24 220200.png
    17,9 KB · Görüntüleme: 15
  • Ekran görüntüsü 2024-04-24 220430.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-24 220430.png
    7,8 KB · Görüntüleme: 5
Teşekkür ederim yanıtın icin ama dosyaları silmeye çalıştığımda yönetici izni istiyor bende yönetici yaptım ama olmadı bu sefer de everyone seçeneğinden herkese acık yöneticilik vermeye çalıştım ama hata alıyorum ikinci eklediğim ekte birden çok dosyada erişime izin veremiyor diyor ve everyone kişisine bütün yetkileri veremiyorum bu yüzden silemedim bu dosyaları silsem düzelir mi nasıl yapmam gerekiyor.

Google de take ownership veya sahiplik alma diye arat,
Sağ tıka eklenir onunla sahipliği alarak işlem yaparsın…

Teşekkür ederim cevabin icin eve gecince deneyeceğim sonucu haber ederim.

Üzülerek söylüyorum ki birkaç kaynaktan baktım reg dosyası olarak kaydettim ve sağ tık sahiplik al dedim ama sorun hala devam ediyor başka bir yöntem var mı yardımın için teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-25 233149.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-25 233149.png
    17,7 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
Teşekkür ederim cevabin icin eve gecince deneyeceğim sonucu haber ederim.

Üzülerek söylüyorum ki birkaç kaynaktan baktım reg dosyası olarak kaydettim ve sağ tık sahiplik al dedim ama sorun hala devam ediyor başka bir yöntem var mı yardımın için teşekkür ederim.

Önce Windows'ta Web klasorün SAHİPLİK al, sonra img100.JPG

Kullanmak istediginiz kilit ekranını:
Windows web screen icine ekran goruntusunu img100.JPG olarak kaydedin.
Digerlerini varsa silin.
Her acılısta kaydettiginiz gelir...

Sahiplik aldım digerlerini de sildim benimkinin ismini değitşrip attım içine ama yeniden başlattığım zaman işe yaramadığını gördüm hala aynı sekilde benim duvar kâğıdım gelmiyor :(

Sahiplik aldım digerlerini de sildim benimkinin ismini değitşrip attım içine ama yeniden başlattığım zaman işe yaramadığını gördüm hala aynı sekilde benim duvar kâğıdım gelmiyor :(
Ayarlarınız şu durumda ise sorun olmaması gerek...

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    344 KB · Görüntüleme: 5
  • 2.png
    2.png
    296,2 KB · Görüntüleme: 5
  • 3.png
    3.png
    299,7 KB · Görüntüleme: 5

Yeni konular

Geri