Bilgisayarın klavyesini uzaktan kontrol edebilen uygulama önerisi

Wardom

Decapat
Yer
İstanbul
Kendi kullandığım bilgisayarı akşam film, dizi izlerken klavyesini uzaktan kontrol etmek istiyorum. (sıkıcı konuşmaları atlamak için :))
Bunun için telefondan bilgisayarın klavyesini kontrol edebileceğim güvenilir bir program var mı?

Konudan bağımsız olacak ama ne kadar sıkılırsanız sıkılın filmlerde hiçbir anı atlamamanızı tavsiye ederim. O anda sıkılıyorsanız yönetmen sıkılmanızı istiyor demektir. Bu şekilde izlemenin filmlerin potansiyelini düşürdüğünü ve yönetmenlere saygısızlık olduğunu düşünüyorum. Tabii sizin kararınız.

Konudan bağımsız olacak ama ne kadar sıkılırsanız sıkılın filmlerde hiçbir anı atlamamanızı tavsiye ederim. O anda sıkılıyorsanız yönetmen sıkılmanızı istiyor demektir. Bu şekilde izlemenin filmlerin potansiyelini düşürdüğünü ve yönetmenlere saygısızlık olduğunu düşünüyorum. Tabii sizin kararınız.

Sizin düşünceniz.
Bir zaman sonra sarmıyor çok dizi film izleyince.
Filmleri genelde sinemada izlemeye çalışıyorum zaten orada da atlanamayacağı için problem yok. :)
Dizilerde çok konuşma oluyor. Ya da adam yürüyor bir yerden bir yere 5 saniye sürüyor gereksiz geliyor.

Sizin düşünceniz.
Bir zaman sonra sarmıyor çok dizi film izleyince.
Filmleri genelde sinemada izlemeye çalışıyorum zaten orada da atlanamayacağı için problem yok. :)
Dizilerde çok konuşma oluyor. Ya da adam yürüyor bir yerden bir yere 5 saniye sürüyor gereksiz geliyor.

Sinemada izlenebilecek yeni nesil filmlerde zaten çok sıkıntı olmaz yönetmenlik harikası filmler pek çıkmıyor ama 1960-1980 arası Rus sineması vb. çok konuşma olur atlayıp filmlere kötü diyen çok gördüm dizilerde pek sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı