Bilgisayarın sesi az çıkıyor

Ses Denetim Masası'ndan kulaklığının sesi kısılmış olabilir.
1683016617804.png

1683016652177.png

Başka bir ses cihazı takıp deneyebilir misiniz? Cihazda sorun olabilir. Ama tabii öncelikle ses düzeylerini ve doğru ses çıkış cihazını seçip seçmediğinizi de kontrol edin.

Başka bir ses cihazı takıp deneyebilir misiniz? Cihazda sorun olabilir. Ama tabii öncelikle ses düzeylerini ve doğru ses çıkış cihazını seçip seçmediğinizi de kontrol edin.

1683017503851.png

Sıkıntı burada değil hocam sıkıntı Portal 2 oyunundan sonra olduğuna %90 eminim ama ne yapacağımı bilemedim.

Oyundan sonra nasıl bir şey oldu? Buna nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz?

Hocam oyunu arkadaşımla beraber yan yana oynuyorduk ve oyununda kendi mikrofonu vardı biz yan yana olduğumuz için yankı yapıyordu bizde oyunda mikrofonun sesini falan kapattık yankı yapmaması için sonra Discord'dan arkadaşımı aradığımda mikrofonun çalışmadığını fark ettim ve Portal 2'den mikrofonu açtığım zaman sorun çözüldü ve seste büyük ihtimalle bununla alakalı ama bir türlü çözemedim hangi ayar olduğunu.

Hocam oyunu arkadaşımla beraber yan yana oynuyorduk ve oyununda kendi mikrofonu vardı biz yan yana olduğumuz için yankı yapıyordu bizde oyunda mikrofonun sesini falan kapattık yankı yapmaması için sonra Discord'dan arkadaşımı aradığımda mikrofonun çalışmadığını fark ettim ve Portal 2'den mikrofonu açtığım zaman sorun çözüldü ve seste büyük ihtimalle bununla alakalı ama bir türlü çözemedim hangi ayar olduğunu.

Hocam hoparlorunuz kaynaklı olabilir başka bir hoparlörle deneyebilirsiniz bir oyunun tüm bilgisayarın sesini kısma gibi bir özelliği olduğunu sanmıyorum.

Hocam dediğime doğru yerden baktığına emin misin? Çünkü ben de yaşıyorum aynı sorunu ve dediğimi yapınca düzeliyor olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı