Çözüldü Bilgisayarın sol üstünde bilinmeyen bir mikrofon simgesi var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Chikrein

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 12100F
RX 6650 XT
Meslek
Öğrenci
RAM
Fury HyperX cl16
SSD veya HDD modeli
Netac 512gb
Ekran kartı
Rx6650xt
Anakart
H610 S2H
İşlemci
i3 12100f
Ekranin sağ üstünde böyle bir mikrofon simgesi var. Pencere falan da açıldığında üstte kalmaya devam ediyor. Fark etmediğim bir zamanda eklendi. Windows ayarlarından mikrofon erişimini de kapattım gitmedi. Herhangi bir yeni uygulama da yüklemedim. Arka planda açık uygulama da yok. Neyin simgesi bu ve nasıl kaldırabilirim?

Dosya Ekleri

• destkop5.png
    destkop5.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 49
Çözüm
Ekranin sağ üstünde böyle bir mikrofon simgesi var. Pencere falan da açıldığında üstte kalmaya devam ediyor. Fark etmediğim bir zamanda eklendi. Windows ayarlarından mikrofon erişimini de kapattım gitmedi. Herhangi bir yeni uygulama da yüklemedim. Arka planda açık uygulama da yok. Neyin simgesi bu ve nasıl kaldırabilirim?

Ekran kartın AMD sanırım hocam, benim bildiğim ekran kaydı alınırken mikrofon açık ise bu simge çıkıyor

Ekran kartın AMD sanırım hocam, benim bildiğim ekran kaydı alınırken mikrofon açık ise bu simge çıkıyor

Çözüm
Settings > Privacy & Security > Microphone
Ayarlar > Giziliik? > Mikrofon

kısmına gidip çalışırken mikrofon isteyen hangi program var, veya izin verilmiş tek tek kontrol edip buna sebep olan (mikrofon çalışıyor bilginize sembolü o) kapatabilirsin. Güncellemeyle gelmiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı