One UI 6.1 güncellemesi nasıl?

S22 ile kullanıyorum kasma donma yok. Kilit ekranı özelleştirmesi bu güncellemede geldi.

Hocam ben de S22 kullanıyorum da sen de şarj olurken kasma sorunu oluyor mu? Sanki güç tasarrufuna alınmış gibi çalışıyor telefon. Şarjdan çıkarınca problem olmuyor. Bu arada ilk açılışta da biraz kasma olup düzeliyor değil mi hepsinde var bu.

Hocam ben de S22 kullanıyorum da sen de şarj olurken kasma sorunu oluyor mu? Sanki güç tasarrufuna alınmış gibi çalışıyor telefon. Şarjdan çıkarınca problem olmuyor. Bu arada ilk açılışta da biraz kasma olup düzeliyor değil mi hepsinde var bu.

Sıfırlamanı öneririm ben S22 de yükledim telefonun pili kahvehaneye meze oldu. Sıfırladım simdi bakacağım duruma göre.
Konu sahibi için yazıyorum 6.1 güncellemesi kilit ekranı widgetları ve circle to Search dısında gereksiz haberin olsun.

Şarj göstergesi evet geç geliyor.

O kadar abartılacak bir düşüş değil ama 1 saat 1.30 saat aralığında bir düşüş var.
A34'e gelen One UI 6.1 de yapay zeka özellikleri olmadığı için o kadar bir etki bırakacağını düşünmüyorum.
Benim A34'te yavaşlama ve batarya hızlı tükenme yaptı. Cache temizleme falan işlemedi pek.

Güncelleme ile telefonunuzu nasıl mahvedersiniz ve yeni telefon almaya sizi nasıl zorlarların örneği olmuş ONE UI 6.1 güncellemesi.

Yenilik güzeldir güncelleyin. İşe yarar özellikler ve optimizasyonlar var.
Güzel özellik göremedim, Always on Display'imin yapısını bozdu ve düzeltemediğim gibi, performansta gerileme yaşıyorum. Nerede optimizasyon? Batarya da çabuk bitiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı