Bilgisayarın sürücülerini güncelledikten sonra görüntü gelmiyor

561920

Centipat
Merhaba, cihazım Windows 7 idi, 8.1'e yükselttim.

Yükselttikten sonra bütün driverlarını güncelledim. En son olarak ses sürücüsünü güncelledim yeniden başlatmamı istedi, başlattıktan sonra siyah ekran geldi. Herhangi bir şekilde cihazının marka amblemi falan da gelmedi, direk siyah ekran geldi. Cihazı kapatıp yeniden açtım. Düzeldi ardından cihazın ekran kartı sürücüsünü güncelledim. Cihazı yeniden başlattım gene aynı şey oldu. 2 3 kapat açtan sona direk Shift tuşu ile onarma seçeneklerine gelip güvenli moda girmek istedim ama olmadı. Bende cihazı tekrar yeniden başlattım aynı sorun ile karşılaştım. Tekrar 2 3 denemeden sonra açıldım bu kez sistem geri yükleme menüsüne girdim. Önceki yedekleme yapmış olduğul sürüme geri döneyim dedim. Başarılı bir şekilde işlem tamamlandı. Cihazı yeniden başlattım. Yine ekran gelmedi.
Cihazın RAM'leri ile biraz oynadım ekran gelmedi.
Cihazı açtıktan 5 dakika sonra falan Caps Lock, NumLock tuşlarına basınca ışıklar yanıp sönüyor ama ekran gelmiyor.
Sizce bu hata neden kaynaklanıyor?
RAM için içini açtığımda üstten göz attım. Bu sorunu yaşayanlar varsa nasıl çözdüklerini anlatıp ona göre cihazın içini detaylı bir şekilde açmayı planlıyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı