Bilgisayarın USB Bellek Görmemesi

Blackhuntering

Hectopat
Daha fazla  
PC hic bir sekilde USB tanimiyor. Fare takinca sorun yok ama evde 3-4 tane USB var ama PC'ye takinca aygit yoneticisinde sari unlem isareti cikiyor hepsinde. PC tanimiyor. Ondan öncesinde PC'ye takinca goruyordu fakat icine girince hicbir sekilde dosya silip kopyalamiyordum.

Bicimlendiremiyodum korunumlu diye hata veriyordu. Sonrasinda yeniden baslatinca bu sefer daha kotusu oldu. İşte artik tanimiyor PC. Kafayi yicem lutfen yardim edin 4 saattir ugrasiyorum. Guncellemeye calisiyorum zaten guncel diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi işletim sistemini kullanıyorsun?
win 10
USB'yi köküne kadar takmadan 1-2 milimetre geriye çekmeyi deneyin. Bazı USB'ler sonuna kadar takılınca algılama problemleri yaşatıyorlar.
Olmuyor laptopu alalı 5 6 ay oluyor birden oldu böyle virüs taramasi yaptim başka pc den usb ye virüs mü bulasti diye ama cikmadi. Daha dün taktigim usbleri bugun tanimiyor 3 tanesi birden bozulcak hali yok :D Fareyi takinca direk taniyor ama..
Minitool Partition Wizard ile bakmayı deneyin.
Denicem ama ise yaricagini zannetmiyorum kayit defteriyle ilgili bisey bence ordaki bi ayar mi degisti ne. Ccleanerla kayit defterini temizledim cozulmedi

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı