Çözüldü Bilgisayarın uyku moduna girme süresi nasıl artırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Curre

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bilgisayarım ekrana dokunmayınca 2 dakikayı geçmeden hemen böyle oluyor. Bunu nasıl daha uzun süreli yapabilirim?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    115,7 KB · Görüntüleme: 28
Çözüm
Windows 10 için arama kısmına "Bilgisayarın ne zaman uyku moduna geçeceğini değiştirin" yazın. Süreyi oradan ayarlayabilirsiniz.
Windows 10 için arama kısmına "Bilgisayarın ne zaman uyku moduna geçeceğini değiştirin" yazın. Süreyi oradan ayarlayabilirsiniz.

Çözüm
Hocam gene öyle oluyor ya

Kendini uyku moduna almıyorda hareketli ekran oluyor mause ile oynadığında geri masaüstüne geçiyor
Bir de Denetim Masası'ndan kontrol edebilirsiniz ayarları. Denetim Masası içinde uyku diye aratınca çıkıyor. Çıkan yerde plan ayarlarını değiştir butonuna tıklayın.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (30).png
    Ekran Görüntüsü (30).png
    115,8 KB · Görüntüleme: 31
  • Ekran Görüntüsü (31).png
    Ekran Görüntüsü (31).png
    102,5 KB · Görüntüleme: 24
Hocam uyku modundan değil aslında ben bu ekran gelmesin istiyorum her zaman masaüstünde kalsın istiyorum

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    147,5 KB · Görüntüleme: 26
Kendini uyku moduna almıyorda hareketli ekran oluyor mause ile oynadığında geri masaüstüne geçiyor
Hocam öyle desenize. O ekrana geçse dahi arka planda tüm işlemleriniz devam ediyor diye biliyorum. Zaten video v.b izlerken ekranınız kapanmaz bu durumlarda.

Geri
Yukarı