Bilgisayarın Wi-Fi'a bağlanmaması

heartagram

Decapat
Bugün yeni bilgisayar aldık Valorant açarken bir an internet gitti. Kabloyla alakası vardı önceden fakat hallettik durumu telefon da var fakat bilgisayar da yok tamamen. Bilgisayarla alakası olduğunu düşünüyorum nasıl halledebilirim yardımcı olabilir misiniz?

Bilgisayarımda kasada Ethernet ışığı yanıyor, modemde de LAN ışığı yanıyor, WLAN yanıyor, Wi-Fi'ya bağlanabiliyorum. Fakat aygıt yöneticisine girdiğimde ise ağ bağdaştırıcısında Realtek PCI-e aile yoneticisinde de ünlem işareti çıkıyor. PC yeni aldım. İlk 2 saat internet vardı, sonradan kendiliğinden gitti. Ethernet kablolarında da hiçbir sıkıntı yok. Eski PC'me yeniden takınca internet geliyor. Nasıl halledebilirim?

Bilgisayarımda kasada Ethernet ışığı yanıyor, modemde de lan ışığı yanıyor, WLAN yanıyor, Wi-Fi'ya bağlanabiliyorum. Fakat aygıt yöneticisine girdiğimde ise ağ bağdaştırıcısında Realtek PCI-e aile yoneticisinde de ünlem işareti çıkıyor. PC yeni aldım. İlk 2 saat internet vardı, sonradan kendiliğinden gitti. Ethernet kablolarında da hiçbir sıkıntı yok. Eski PC'me yeniden takınca internet geliyor. Nasıl halledebilirim?

Anlattıklarınıza göre problem sürücülerde, ara ara gelmiş gitmiş olması normaldir. Başka bir cihazdan sürücüleri indirip USB bellek ya da telefon ile aktarıp kurabilirsiniz. Ayrıca Bluetooth düzgün çalışıyor ise Bluetooth ile telefonunuzdan internete bağlayıp direk cihaza indiripde kurabilirsiniz. Bluetooth yok ise USB ile telefonunuzdan cihazı internete bağlayıp yine indirip kurabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı