Bilgisayarın Kablolu İnternete Bağlanmaması

Buradan alttaki kısımda LAN Driverini mi indiricem ne yapmam gerekiyor çok özür diliyorum fakat bu konuda hiç bir bilgim yok. Başıma hiç böyle bir şey gelmemişti :kararsız:

Bu şekilde bir hata alıyorum kurulumu yaptığımda.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    14,1 KB · Görüntüleme: 73
Hiç bir şey çıkmıyor aygıt yöneticisinde. Sadece wirelles adaptörümün sürücüsü var. Konuyla alakali bir işaret yok yani

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar var. En baştaki Kablosuz bağlantıyı yaptığım Adaptörümün sürücüsü. Alttakiler Windows 10 Kurduktan sonra geldi.

Diğer aygıtlar kısmını nereden bulabilirim? Bulamadım. Tekrardan çok özür diliyorum.

Dosya Ekleri

• sad.PNG
    sad.PNG
    4,3 KB · Görüntüleme: 50
Bak şimdi aygıt yöneticisine git ve Lan bağlantısına gel sağ tıkla, güncelleştir de. Orada sürücü yazılımı için bilgisayarı tara çıkar oradan bu sana indirttiğimiz setup'ı bul ve ileride.

Bunlar var. En baştaki Kablosuz bağlantıyı yaptığım Adaptörümün sürücüsü. Alttakiler Windows 10 Kurduktan sonra geldi.

Diğer aygıtlar kısmını nereden bulabilirim? Bulamadım. Tekrardan çok özür diliyorum.

Aygıt yöneticisinde ethernet kartın bilinmeyen aygıt olarak bile çıkmıyorsa diğer aygıtlar da yoktur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı