Çözüldü Bilgisayarın yeri değiştirilince boot edilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nokta4451

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 GB DDR4
SSD veya HDD modeli
128 GB
Ekran kartı
GTX950
Anakart
MSI Pro series
İşlemci
i3 6.nesil
Bilgisayar günlük hayatta normal açılırken yer değiştirme sonrası açmaya çalıştığımızda anakart yükle ekranı geçtiğinde bir hata oluşuyor ve Windows yükleme ekranı ile anakart yükleme ekranı birbirine giriyor.

1. fotoğraf ve şu menü açılıyor. 2. fotoğraf bu menüden kurulumu tamamladığımızda ise kapatınca tekrar aynı şeyler oluyor.

5395c025-e9e6-41d1-b7ff-e38d2c4f23c7.jpg

5486b311-40e0-4199-a10b-6f2e073b1c18.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@shinei hocam tanıdığınız başka anlayan birileri yok mudur acaba bir yardımcı olsalar.

Sarsılmadı sanırım hemen kontrol etmeye gidiyorum.

Kusura bakmayın bilgisayar benim değil benim bilgisayarım ile babamın bilgisayarının yerlerini değiştirdik ondan sonra da böyle bir sorun oluştu şimdi kapatacaktım ama babam tekrardan kurmayı deniyormuş kapatma bir tekrar kursun yine deneyelim dedi.

Bilgisayarı taşırken HDD sarsıldıysa ondan da olabilir formattan sonra yazın buraya gelişmeleri
USB'yi çektim sonra geri SSD'den boot edince çalıştı. Teşekkür ederim bir şekilde yaptık emeği geçen herkes çok sağ olsun farklı yollara falan da baktık yaptık çok sağ olun.

Geri
Yukarı