Bilgisayarın Yönetici İzinleri Kapalı, Format Atılmıyor

Bana Lütfen De

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, benim problemim şu şekilde;
Yönetici izinleri kapalı, herhangi bir uygulama yükleyemiyorum, ses hizmetlerim çalışmıyor, Boot USB olarak başlatmıyor not found (bulunamadı) şeklinde uyarı veriyor ve CD algılanmıyor, format atamıyorum spinf.dll hatası veriyor.
İnternette yapmış olduğum araştırma beni virüs var seçeneğiyle karşılaştırmak zorunda kaldı çünkü başka hiçbir seçenek yok. Sizlerin bana yardımcı olacağınızı düşünüyorum lütfen konu ile ilgili bilgi sahibi arkadaşlar bana yardımcı olabilirler mi?

1.PNG
2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
USB'den boot edip Kaspersky Rescue Disk ile zararlı temizliği yapabilirsin. Zararlı yalnızca Windows ortamında aktiftir. Boot etmeni engellemez.

http://www.taskmanagerfix.com/dl/TaskManagerFix.exe Bu araçla da görev yöneticisini aktif edebilirisn.

Fakat zararlı sistem yapısını bozdu ise hiç bunlarla uğraşmadan belirtildiği gibi temiz kurulum yapman daha sağlıklı olacaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı