Bilgisayarın zamanla yavaşlaması

4GB RAM İNTEL 3 İŞLEMCİ NVİDİA GE FORCE 9800 GT EKRAN KARTI ASUS ANAKART

Dostum bütün özelliklerini yazmamışsın. Mesela İ3'ün hangi serisi, RAM'in markası ve frekansı gibi. Ama şunu da söyleyeyim sistemin çok eski. Upgrade'den başka bir şey yapılmaz. Format sadece bir nebze daha olsun hızlanmasını sağlar. Kısaca upgrade yada yeni sistem şart.n

Dostum bütün özelliklerini yazmamışsın. Mesela İ3'ün hangi serisi, RAM'in markası ve frekansı gibi. Ama şunu da söyleyeyim sistemin çok eski. Upgrade'den başka bir şey yapılmaz. Format sadece bir nebze daha olsun hızlanmasını sağlar. Kısaca upgrade yada yeni sistem şart.n
Sadece ekran kartı modeli yazmış sistem yeni olabilir.

Sistemim eski olabilir ama birçok oyunda yüksek fps alıyorum (Mesela gta 5 de orta ayarlarda 30 40 fps aldığım oluyoır

Sistemim eski olabilir ama birçok oyunda yüksek fps alıyorum (Mesela gta 5 de orta ayarlarda 30 40 fps aldığım oluyoır
Dediğim gibi sistemin eski. Bize anakartın, işlemcin, ramin hatta mümkünse kasanı ve güç kaynağını dahi söylemen gerekiyor.

Edit - Aslında 30 veya 40 FPS'yi bırak o ekran kartı ile 15 ila 20 FPS alman bile enteresan olurdu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı