Bilgisayarınız nedir?

Aşırı derecede memnunum hiçbir sıkıntısı yok oynadığım oyunlarda bir sıkıntı yok hepsini en yüksek grafiklerde kasmadan oynatıyor bana yetiyor ve artıyor bile ama monitör aşırı berbat olduğundan çok tadı çıkmıyor rezalet bir TN panel var bildiğin siyah-beyaz monitör birde 75Hz yetmiyor.Rekabetçi oyunlar için daha iyi ve IPS bir monitör almam gerek ama para yok.

Sistem:
  • Ryzen 5 5500
  • Sapphire Pulse RX6500XT
  • 8GB RAM

Bilgisayarım ve özellikleri;
Hp 15-AF109NT: İşlemci: AMD A8-7410, Ekran kartı: AMD Radeon R5 M330 2 GB, RAM: 8 GB DDR3L SDRAM (1 x 8 GB), Hafıza: Crucial BX500 240GB SSD, İşletim Sistemi: Windows 10 Home, Linux Mint

Memnun değilim 6-7 yıl önce ünideyken 1100 küsür TL'ye almıştım. 3 Kredime denk geliyordu. O zamanlar idare ederdi ama şu an kötü. Ekranı bile zulüm. Ama şuan bir öğrencinin ortalama bir laptop alması 3 krediyle imkansız. Zamanına göre oyun falan oynatıyordu benimki.

Bir de Arm işlemcili yarı tablet bir Chromebook'um var. Güdelik işlerde o bile daha iyi bence. En azından ekranı güzel.

Monster marka laptop kullanıyorum. Ara sıra fırın hissi veriyor ama alınan dönemdeki fiyat adına söylüyorum gerçekten hakkını veriyor. Ağır oyunda da 720p çekip ayarları orta/düşük arası oynamak lazım.
Abra A5 v16.7
Çok tuhaf. Bende Abra A7 V11.1.2 var ve hiç ısınmıyor. Sanırsam kasayla alakalı bir durum.

Memnunum
i7 3770k işlemci
Asus p8z77-V pro anakart
Pci yolu ile m.2 ssd 1tb
Rx 5500 xt 8 gb
16 gb ddr 3 ram

10 yılı devirdi ufak tefek güncelleştirme yaptım ama hala corona da render alabiliyorum ddr5 lere kadar taşıdı daha ne yapsın emektar:)

Yeni sistem toplandığımda bunu nas server yapmayı düşünüyorum

4 GB RAM.
NVIDIA GeForce 9600GT.
Intel Core 2 Quad Q6600.
Memnunum GTA 5 CS:GO gibi oyunları kasmadan oynatıyor.

AMD Radeon HD 6670.
WD Blue HDD 7200 RPM.
Tek kanal 4 GB RAM.
6.nesil i3-6098p
H110M-PRO-VD
Memnun değilim.
Windows 8.1 bile kasıyor 7 kullanıyorum ondan. Konudaki gördüğüm herkesin sistemi iyi veya orta. Galiba tek çöp sistemli benim çünkü aşırı fazla mavi ekran veriyor Windows 10'da. Şimdi sövsem söverim ama öyle yaparsam şöyle başlardı. Yeter l** SE-

Sürücü upgrade i öncesi bende çok mavi ekran alıyordum Win 10'da şimdi düzgün.

Yeni konular

Geri
Yukarı