Bilgisayarınızda bellek azaldı hatası

Ceren Karaca

Femtopat
Daha fazla  
RAM
4
Ekran kartı
ATI Radeon HD 7350
Anakart
G31M-S2L
İşlemci
Intel Core Quad Q9400
Merhaba, direkt konuya girmek istiyorum.

Bilgisayarımda, bellek azaldı sorunları yaşıyorum eskiden böyle bir şey yaşamazken format ve hard disk değişiminden sonran böyle hatalar almaya başladım. Durup dururken Google falan donup kalıyor kendini kapatıyor veyahut oyunlara giremez oluyorum. Sonra bu hata falan çıkıyor veyahut arada çıkıyor. Bana bir çözüm önerisi sunun çok rica ediyorum sizlere. Hiçbir yerde çözüm önerisi yok bunun ile ilgili.

Dosya Ekleri

• dg.PNG
    dg.PNG
    8,9 KB · Görüntüleme: 38
Yaşadığınız problem ile ilgili olarak Başlat' a tıklayıp CMD yazın ve arama sonucunda gelen Komut İstemine sağ tıklayarak Yönetici Olarak Çalıştır seçeneği ile açınız. Açılan pencereye "SFC /SCANNOW" yazıp ENTER tuşuna basınız.(Tırnak işaretleri hariç.) İşlem tamamlandığında bilgisayarınızı yeniden başlatarak kontrol ediniz.

Artı -5 Eksi
Sanal bellek arttırarak deneyebilirsiniz.

Yaşadığınız problem ile ilgili olarak Başlat' a tıklayıp CMD yazın ve arama sonucunda gelen Komut İstemine sağ tıklayarak Yönetici Olarak Çalıştır seçeneği ile açınız. Açılan pencereye "SFC /SCANNOW" yazıp ENTER tuşuna basınız.(Tırnak işaretleri hariç.) İşlem tamamlandığında bilgisayarınızı yeniden başlatarak kontrol ediniz.
Bu ne işe yarıyor bilgi verir misiniz?
Sanal bellek arttırarak deneyebilirsiniz.
Ne kadar yazmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Otomatik olarak da kalabilir. Ya da kendiniz de yapabilirsiniz. Rehberde var. 2GB yapıp deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı