Bilgisayarınızda kaç tane oyun yüklü?

Crysis Warhead, 2-3
Batman Arkham Knight
GTA 5
Battlefield 1 ve 5
COD Modern Warfare
NFS Heat
Star Wars Battlefront 1-2
Borderlands Pre Sequel ve 2
AC Odyssey ve 2
Minecraft
Dead Cells

Merak etmeyin EA'ya o kadar para vermedim, Access Basic kurtarıyor beni.

Kankam güzel diyorsun da bir şey soracağım ben nasıl yapıldığını bilmiyorum yardım eder misin?
Baştan belirteyim, bu işlemleri yaparken çıkabilecek sorunlarda sorumluluk kabul etmiyorum.

An itibariyle Dragoon X temasının Windows 10'un 1703-1903 arasındaki sürümleri için desteği var (ben 1909'da kullanıyorum, sorun olmuyor). Sende kurulu olan sürümü Çalıştır'a (win+r) winver yazarak görebilirsin.

Önce tema dosyasını Deviantart'ten indir.
Ardından arşiv içinde Dragoon/Regular/Regular klasöründekileri çıkartıp C:/Windows/Resources/Themes klasörünün içine koy.

Ardından Ultra UX Theme Patcher'ı indir
Sistem geri yükleme noktası oluştur. Ultra UX Theme Patcher'ın olduğu klasörde komut penceresini aç. Yukarıdaki adres çubuğuna cmd yazıp enter'a basarak o klasörde komut penceresini açabilirsin. İndirdiğin dosyanın adını komut penceresinde yanında .exe uzantısı ile tırnak işaretleri içinde yazıp tırnaktan sonra yanına /S koyup enter'a bas.
"UltraUXThemePatcher_3.7.2.exe" /S gibi.

Windows+R tuş kombinasyonu ile Çalıştır'ı aç, regedit yaz. HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Themes\DefaultColors yolundaki DefaultColors anahtarını (soldaki klasörü) sağ tıklayıp Ver tuşu ile bir yere yedekle ve ardından sil.

Bilgisayarını yeniden başlat, temalar arasından Dragoon X'i seç.

Geri
Yukarı