Bilgisayarınızda kullandığınız marka(lar)

Hangi marka kullanmaktasınız?

• Razer

• Steelseries

• Logitech

• Rampage

• Asus

• HyperX

• Gamepower

• Diğer (konuda belirtin)

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Zuoya (klavye - GMK67 ), Razer (mouse), 8BitDo (gamepad), Xiaomi (monitör), UGreen (çoklayıcı), HyperX (kulaklık).
Bugün Konsolog'un yayınladığı videoyu izledim. Fiyatı biraz tuzlu fakat güzel bir gamepad'e benziyordu.

Gamepower Calypso klavye, SteelSeries Rival 3 fare, HyperX Cloud 2 kulaklık kullanıyorum ve hepsinden memnunum.

Corsair, Kingston ve SteelSeries kullanıyorum. Klavyem ,farem ,kasam ,güç kaynağım ve RAM'lerim Corsair, SSD Kingston, kulaklık SteelSeries.
Kasanıza girmeye gerek yoktu hocam. Sadece ekipmanlar yeterli. Yine de teşekkürler.

Suriyeden gelme 250 tl lyfe f tech klavye mouse rampage lutis kulaklık philips tah kulaklık

Fakir işi, Preo.
Şuan kullandığım mouse 🤣 1-2 Saattir sağolsun kendi kendine hareket etmeler mi dersin, DPI denen şeyden nasibini almadığı için sanki takılıyormuş gibi hareket etmesi mi dersin ne ararsan var.
Model: Preo M17. @Emir Bozat

Şu an kullandığım mouse 🤣 1-2 saattir sağ olsun kendi kendine hareket etmeler mi dersin, DPI denen şeyden nasibini almadığı için sanki takılıyormuş gibi hareket etmesi mi dersin ne ararsan var.

Bilgisayarı alırken aldım ucuza geldi dedim alayım bozulana kadar kullanırım şimdilik işimi görüyorlar.

Bilgisayarı alırken aldım ucuza geldi dedim alayım bozulana kadar kullanırım şimdilik işimi görüyorlar.
Bana da aynı şekil. Faremde vardı evde Logitech M185. Verdi Teknosa çalışanı bende alayım dedim.

Geri
Yukarı