Bilgisayarınızda yapılan değişiklikler geri alınıyor hatası

BerserkSeverim

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam PC'yi kapatırken güncelleme olduğunu gördüm güncelle ve kapat dedim bu sefer normalden farklı bir güncelleme ekranı geldi siyahtı neyse yapmaya başladı ama bir süre sonra baktım çok yavaş oluyor sonra yaparım diye kapattım. Geri açtığımda ise bu hata çıkmaya başladı dönüyor dönüyor mavi ekran verip yeniden başlıyor sürekli. Şu an kasanın gücünü kapattım biraz bekleyeceğim ama düzeleceğini sanmıyorum. Düzelmezse illa format atmak mı gerekir? Ne yapmalıyım? Yardımcı olur musunuz?

Hocam formattan başka çözüm yok bende de aynı hata oldu güncelleme yaparken sapıttı bir anda sonra olay bu format atacaksın.

Tüh be hocam o kadar uygulamayı baştan yükleyeceğim ah salak kafam ne diye beklemedim ki. Yalnız format atmayı unuttum hocam vallahi kısaca anlatabilir misiniz?

Flash bellek var.

Hocam şimdi bilgisayar kapalıyken flash bellegi tak sonra açılırken BIOS'a gir BIOS'ta boot kısmına gir sonra orada SSD HDD her neyse onların ismi olacak orada flah bellek olacak flash bellegi en üste al sonra F10 resetle sonra zaten direk format kısmına atacak seni.

Hocam şimdi bilgisayar kapalıyken flash bellegi tak sonra açılırken BIOS'a gir BIOS'ta boot kısmına gir sonra orada SSD HDD her neyse onların ismi olacak orada flah bellek olacak flash bellegi en üste al sonra F10 resetle sonra zaten direk format kısmına atacak seni.
Tamamdır hocam sağolun ama flasha indirmem lazım içinde yok yarına falan kalır büyük ihtimal

Yeni konular

Geri
Yukarı