Bilgisayarınızdan memnun musunuz?

• Konuyu başlatan 580790
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 194
  • Görüntüleme 6B
Alalı çok olmadı. Hatta 1 hafta olmadı bile. Şuan için gayet memnunum. Fiyatı da epey uyguna gelmişti hatta.

Bilgisayarım ASUS X415EA;
Intel Core i5 1135G7 CPU (4C/8T)
8GB RAM
512GB SSD
Intel Irıs Xe Graphics

Peki siz bilgisayarınızdan memnun musunuz? Yazarken özelliklerini de söyleyin.

8 GB Kingston RAM GTS 450 ekran kartı Barracuda 1TB HDD HP povillion anakart Intel Core Quad Q9500 işlemci sizce memnun muyum hocam Valorant'ta 40 FPS'le 2 yıldır bir Gold'dan çıkamadım bunun acısını hiçbir şey vermez maşallah bir sesi var traktör işlevi görüyor pes bile kasıyor çok değişik bir bilgisayar anlayacağınız.

Memnunum. 3 tane 1 TB harddisk, 750W 80+ Silver güç kaynağı ve Samsung 980 250 GB SSD ve 6 tane PWM fan alsam tam olacak. İşlemcim Ryzen 3 2200G'den gayet memnunum. İşimi görüyor. Bilgisayarda oyun oynamıyorum. Sunucu için geliştiriyorum bilgisayarımı. Allah izin verirse Avrupa merkezli büyük bir forum sitesi kurmayı düşünüyorum. Alacağım domain ".eu" uzantılı olacak. XenForo yazılımını kullanacağım. Beyaz eşya, bilgisayar, telefon, araba, sanayi makineleri ile ilgili kuracağım forumu. Eğer forumum büyürse, her markadan bir çalışan alıp foruma üye edeceğim.

Son düzenleme:
Değilim. Ryzen 3 1200, B450m S2h, 8x1 GB 2666 MHz, Sharkoon 650 watt PSU Turbox gt 730 Sandisk SSD plus 240 GB, 240 GB 7200 RPM HDD, markasız bir kasa. Gt 730 hayatının sonuna geliyor artık performansı ilk aldığımız zaman göre neredeyse yarılandı. Ama en azından yeterince oyun açıyor. Intel HD graphics 530'dan daha iyidir :)

R9 Fury sakal uzatmaya başladı :). Her ne kadar hala güçlü olsa da. Genel olarak memnunum fakat ekran kartını GTX 1080Ti falan yapmayı düşünüyorum. Onu da yaptığımda tadından yenmez olacak inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı