Bilgisayarınızı neden yükseltmiyorsunuz

Bilgisayarınızı neden yükseltmiyorsunuz?

• İhtiyacımı fazlasıyla görüyor

Oy: 24 27,9%
  • İhtiyacımı görüyor

Oy: 20 23,3%
  • Yükseltmek için çok para harcamam gerekli

Oy: 18 20,9%
  • Ailem kendi paramla almama izin vermiyor

Oy: 0 0,0%
  • Ailem almıyor

Oy: 1 1,2%
  • Bütçem yok (Öğrenciyim)

Oy: 34 39,5%
  • Bütçem yok (Çalışıyorum)

Oy: 2 2,3%
  • Bütçemi daha farklı yönde değerlendirmek bence daha mantıklı

Oy: 15 17,4%
  • Bilgisayar bana zararlı olabilir

• İhtiyacımı görmüyor

• Oy verenlerin toplamı
    86
1581264291828.png

Şükür, 5 yıllık emektar PC'mi geçen Ekim ayında emekliye ayırıp yenisini dizdim. Bir tek ekstra 8 GB Ram'e ihtiyacım var ama malum harç döneminde olduğumuzdan kıpırdayamıyorum. Herkes her şeyin en iyisini temenni eder ama ekonomi izin vermiyor işte. Çokomelli durumlar var.

Sebebi benim üşengeçliğim ve son iki yıldır bu işe girişecek iken çıkan sorunlar (yurt dışı seyahatleri, telefon değiştirme vs) nedeniyle erteledim ama bu yaz kesinlikle yükseltme yapacağım, artık gerçekten yeter.

Eskiden Fiyatı 800 TL olan uyduruk kartlar şuan 1500-2000 civarı fiyatlara satıldığı için yükseltemiyoruz hatta bazılarımız pc bile topluyamıyor ekonomik şartlar saolsun :/
Eskiden R5 ekran kartları 100 lira idi. Şimdi 300 lira. Düşünsene 300 lira biriktiriyorsun (Aklından hayal et geçen zamanı.) Vatan PC ye gidiyorsun aldığın ekran kartı R7 240 veya 20₺ daha pahalısı R5 230.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı