Bilgisayarınızın fiyatı

Ne desem bilemedim hocam hepimizin durumu birbirinden acı. Arada bi 10-20k pc toplama izliyom moral için.
Bu çöp tenekesine o kadar çok alıştım ki....... Bir ara kuzenimin canavar bilgisayarına oturmuştum. Gerçekten çok garip geldi. Hani nasıl tarif ederim bilmiyorum "Bizim bilgisayarımız yokmuş l4n." dedirtti. Tabii keşke ülkenin en büyük sorunu kötü bilgisayarının olması olsaydı.

Ryzen 5 5600x
MSI X570 Gaming Edge
Corsair 2x8 Vengeance Pro 3200C16
Corsair H115i RGB Platinum
Evga RTX 3080 Ti FTW3 Ultra
Samsung 970 Evo Plus 500/860 Evo 500
FSP Hydro G 850W
Phanteks P500A
Corsair K70 RGB MK.2
Corsair HS70 Pro
Logitech G Pro X Superlight
Corsair İcue LS100
Corsair ST100 RGB
Corsair 4x LL Fan
Samsung C32HG70 2K 144Hz
Xbox Wireless Controller 9. Nesil

Yazarken yoruldum ama borcu da yoruyor maalesef.

Güncel değerini bilmiyorum ama baya tutar tahminimce. Herkesin daha iyisine sahip olmasını dilerim.

Bu çöp tenekesine o kadar çok alıştım ki....... Bir ara kuzenimin canavar bilgisayarına oturmuştum. Gerçekten çok garip geldi. Hani nasıl tarif ederim bilmiyorum "Bizim bilgisayarımız yokmuş l4n." dedirtti. Tabii keşke ülkenin en büyük sorunu kötü bilgisayarının olması olsaydı.

Bir dayım var arada bize gelir pek sevmem kendisini hava atmak için yanlarında bir bilgisayar getirmişlerdi o günden beri ben de aynı duygudayım. Benim mc açmayan bilgisayarımın yanında GTA oynatan laptop vardı düşün. Çocukların ellerinde iphone 11 vardı bende J7 Prime. Bu ülkenin fakiri var zengini de var ne şans ki tüm zenginler bizim ailede ve yine ne şans ki hiçbirinin bana sakız almışlığı yok. Varlık içinde yokluk diyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı