Bilgisayarla iletişimimi kesmek mantıklı mı?

Hayır. Kullandığım ilaçlar ve psikolojik sıkıntıdan dolayı oluyor öyle. Yanlış anladın. :D

Kaç yaşındasın bilmiyorum ama tahminimce 16'dan büyük gibisin.
Dostum senin bir bedenin ve bir mentalin var. O beden ve mentalin içinde de sen varsın.
Gym ye git, vücudunu geliştir. İmkanın varsa geceleri spor salonundan git ve yürüyerek her gün şarkını açarak eve gel, dondurmanı ye tavuk pilavını göm.
Valorant ve LoL tarzı oyunlar kim ne derse desin seni gün geçtikçe bağımlı kılıyor, hayatını etkiliyor. Dışarı çıkıp basketbol oyna, okulda basketbol turnuvalarına gir.
Bir disiplinin olsun, vücudun geliştikçe mentalin gelişir daha sağlıklı bir insan olursun.
Lisede kız arkadaşı yapmak tavsiyem değildir ama vücudunda değişimleri görünce zamanla kızların bakış açısı da sana değişecek. Sana içlerinden.
Bu çocuğun kendisine saygısı var ki vücudu güzel, vücudu çok atletik ve kendisine gerçekten saygı duyuyor diyecekler ve şansın yaver gidecek belki.
Kütüphaneye ders çalışmaya gidersin bir yandan da kariyer planları YKS'ye çalışırsın.

Kaç yaşındasın bilmiyorum ama tahminimce 16'dan büyük gibisin.
Dostum senin bir bedenin ve bir mentalin var. O beden ve mentalin içinde de sen varsın.
Gym ye git, vücudunu geliştir. İmkanın varsa geceleri spor salonundan git ve yürüyerek her gün şarkını açarak eve gel, dondurmanı ye tavuk pilavını göm.
Valorant ve LoL tarzı oyunlar kim ne derse desin seni gün geçtikçe bağımlı kılıyor, hayatını etkiliyor. Dışarı çıkıp basketbol oyna, okulda basketbol turnuvalarına gir.
Bir disiplinin olsun, vücudun geliştikçe mentalin gelişir daha sağlıklı bir insan olursun.
Lisede kız arkadaşı yapmak tavsiyem değildir ama vücudunda değişimleri görünce zamanla kızların bakış açısı da sana değişecek. Sana içlerinden.
Bu çocuğun kendisine saygısı var ki vücudu güzel, vücudu çok atletik ve kendisine gerçekten saygı duyuyor diyecekler ve şansın yaver gidecek belki.
Kütüphaneye ders çalışmaya gidersin bir yandan da kariyer planları YKS'ye çalışırsın.
Yaş 22 hocam. Daha bu az kısmı. Tabelanın arka kısmını bilen yok. O kadar küçük mü davranıyorum ben? Bana sıradan konu geliyor ancak 16'dan büyük demen garip geldi bana. 22 yaşıma geldim, bana böyle denmesi garibime gitti. Kendime göre sebeplerim var. Bunlar sadece herkesin bildiği şey.

Yaş 22 hocam. Daha bu az kısmı. Tabelanın arka kısmını bilen yok. O kadar küçük mü davranıyorum ben? Bana sıradan konu geliyor ancak 16'dan büyük demen garip geldi bana. 22 yaşıma geldim, bana böyle denmesi garibime gitti. Kendime göre sebeplerim var. Bunlar sadece herkesin bildiği şey.

Bak ben 17 yaşındayım. Bunları sana demem belki kendi içinden kötü algılanabilir ama Allah celle celalü sana bir beden ve bir ruh vermiş. Babanın kudretli spermlerinden ilk sıraya sen gelmişsin. Seni iliklerine damarlarına kadar yaratan, damarlarındaki sıcak kanı veren kişi senden bir şeyler bekliyor ama sen aklını Raze ultisi ile kaç kill alırım tarzı şeylerle yoruyorsun. Hocam bakın sizi kınamıyorum veya kötülemiyorum. Hayatta yapılacak o kadar çok şey var ki nereden başlasak roman olur. Artık sakallarında bıyıklarında siyahlaşmaya başlamıştır. Hayata atılmaya bırak. Hayatın kollarına at kendini. Sanal alemden çık. Farz et ki GTA 5 oynuyorsun ve ana karakterin sensin. O yakışıklı karizmatik çocuk sensin. Bu yazdıklarımdan sonra ertesi gün arkadaşlarınla internet kafeye gitmek istiyorsan keyfin bilir. Çünkü bazen gece seni uyku tutmazken uyumamana sebep olan Allah ( senden irtibat isteyen ) Allah senden bir şeyler bekliyor.
Hayatta hiçbir kıza güvenme, ben çok sevdim ama değerimi bilmedi...
Kendini aciz gösterme cool takılmana bak. Belki İslam yolundasın belki değilsin. Genciz imanının şartlarını ibadetini yerine getir ve hayatını yaşa.
YKS senen belki ya da mezuna kaldın.
Anneni babanı düşün, o yavaştan saçlarına beyaz düşen anneni babanı düşün, senin için uğraştılar ve senden bir şeyler bekliyorlar. 22 yaşındasın oku hocam. İleride altında güzel bir BMW olmasını kim istemez ki? Bu sadece erkeklerin ( bizim ) ufak çaplı hayallerimizden biri.
Belki güzel bir üniversite puanı tutturup, seni o an o dakika o saniye o yerde bekleyen bir prenses olacak, sende prens olacaksın. Birlikte yuva kuracaksınız.
Kafaya takma diyeceğim ama zor olacak. Vücudunda veya herhangi bir yerine kusur var büyük ihtimalle ona kafayı takıyorsun. Bırak insanlar seni farklılıklarınla sevsin. Mesela benim burun köprülüdür ama gözler keman, kızlar köprülü burnun bana aşırı iyi gittiğini söylüyor ve metalika havası verdiğini söylüyorlar. Sende o şekil yani farklılıklarınla farklılaş.
Evinde duran şu dandik sistemden sana hayır gelmez. Satıp güzel bir laptop al derslerin için. Kütüphaneye gider ders dinlersin. Oyunlardan da mahrum kalma pazar günleri senin olsun.
Her şey sana bağlı... Ben 17 yaşında bunları düşünebiliyorsam sen daha neler yaparsın aslan kardeşim...

@siyahgiyemeyenadam yazın için sağol. Ama böyle sözleri bende biliyorum. Gelip geçici hareket. Üniversite okumak istemiyorum. Kendi hayatım. Kendimi kimseye kanıtlama niyetim yok.
Ben 17 yaşında bunları düşünebiliyorsam sen daha neler yaparsın aslan kardeşim...
Sen de bir bireysin. Aramızda 5 yaş var. Güzel konuşuyorsun ama nice satanlar oldu.

17 yaşındasın ve bunlar genelleme şeyler. Bunu bir başkasına demiş olabilirdin. Yani tek bana değil.

@siyahgiyemeyenadam yazın için sağ ol. Ama böyle sözleri ben de biliyorum. Gelip geçici hareket. Üniversite okumak istemiyorum. Kendi hayatım. Kendimi kimseye kanıtlama niyetim yok.

Sen de bir bireysin. Aramızda 5 yaş var. Güzel konuşuyorsun ama nice satanlar oldu.

Ben konuştum ve bu yazdıklarımı tek tek iliğine kadar yapıyorum. İcraat meselesi sana kalmış.
Daha genciz ikimizde doğrudur aramızda 5 yaş var. Benim kalbim bir aralar bir kız için can atıyordu ama kalbi kırdılar mızrakla deştiler. Unutulmadım unuttum.
Unutma reis senden başka aynı kişi yok. Senin kaşlarının aynısından parmak izlerinin aynısından gözlerinin aynısından başka kimsede yok, belki paralel evren diye bir muhabbet vardır orada aynın vardır ama bu evrende senden başka yok. Sen ben özeliz.
Son olarak gerçekten gyme git Yunan tanrısı ol :D üniversite hayatına kesinlikle atıl.
Arkadaş ortamın olur belki Eskişehir belki Isparta belki Konya.

@siyahgiyemeyenadam yazın için sağ ol. Ama böyle sözleri ben de biliyorum. Gelip geçici hareket. Üniversite okumak istemiyorum. Kendi hayatım. Kendimi kimseye kanıtlama niyetim yok.

17 yaşındasın ve bunlar genelleme şeyler. Bunu bir başkasına demiş olabilirdin. Yani tek bana değil.

Saat 01:44
Her şey tesadüf değildir. Uyuk geliyordu spordan 2 saat önce geldim. Tekrardan diyorum uykum geliyordu ama yatmadım, belki sana bu yazıları yazmamı isteyen birileri vardır.
Böyle düşünme ve bunlar genelleme değil.
Sen ne yapacağım hakkında yardım istedin bende sana yardım ettim elimden geldiği kadarıyla.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı