Recovery OrangeFox nedir?

Erocan3457

Decapat
Daha fazla  
Bende Redmi Note 12 Pro Plus 5G var yurt dışı. Bir şeyler yapmak istiyorum ama kıyamıyorum, belki TWRP kurarım. Bu arada OrangeFox da bir kurtarma menüsü mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Redmi Note 12 Pro Plus 5G var yurt dışı. Bir şeyler yapmak istiyorum ama kıyamıyorum, belki TWRP kurarım. Bu arada OrangeFox da bir kurtarma menüsü mü?
OrangeFox'da TWRP gibi bir Recovery. Temel olarak benzerler lakin arayüz olarak OrangeFox dokunmatiğe daha çok hitap eden bir Recovery. Ayrıca cihazınız Yurtdışı olduğu için kurcalamanızı pek tavsiye etmiyorum. Cihazınız Mediatek işlemcili olduğu için yanlış bir işlemde NVData Corrupted hatası almanız çok olası. Size bir tavsiye olarak MTK Client Tool ile cihazınızın tam yedeğini almanız. Çünkü yanlışlıkla telefonu güncellerseniz cihaz yine NVData hatasına düşer ve IMEI tekrar atılmadan açılmaz. Bu yüzden sistemdeki IMEI dahil her şeyi cihaza değişiklik yapmadan yedek alabilirsiniz.

OrangeFox, TWRP ile aynı kaynak kodlarını kullanıyor. Biraz daha gelişmiş versiyonu, arayüz farklılıkları ve belki ekstra birkaç ayar.

Geri
Yukarı