Bilgisayarla kullanmak için hoparlör önerisi

@558memoli
Hocan şöyle bir ürün buldum 2+1 olanlarda n. Nasıl sizce?
Birde 1+1 var
Bana 1+1 kullanmak daha kullanışlı olur çünkü masam düz, üstte koyabilceğim küçük kapak gibi bir bölüm yoktur.
Monitörün iki kenarına koyarım bunları.
Alınır mı 1+1 olan? Yorularıda fena değil hemde.

Buda fena değilmiş aslında tam aradığım ürüne benziyorda aynı ürnünün linkini neden bu kadar fazla kopyaladın :D

Kullanım amacına göre uygun diyorsan 1+1 al o zaman. Ben ses bakımından çok verimli olmadıkları için tavsiye etmiyorum.

Dark markasını bilmiyorum ama 2+1 attığın model usb üzerinden güç alıyor ve 5w subwoofer var. Yani bayağı az bir değer diğerlerinden biraz daha iyi olabilir (Bir ihtimal). Diğerleri zaten birbirine benzeyen ürünler.

Bu video fikir verebilir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Özetle sadece ses alayım bass beni ilgilendirmiyor diyorsan 1+1 olan model al geç.

@558memoli
Bir de 1+1 var.
Bana 1+1 kullanmak daha kullanışlı olur çünkü masam düz, üstte koyabileceğim küçük kapak gibi bir bölüm yoktur.
Alınır mı? 1+1 olan? Yoruları da fena değil hem de.

Bu da fena değilmiş aslında tam aradığım ürüne benziyorda aynı ürnünün linkini neden bu kadar fazla kopyaladın :D

Yukarıda attığınız Dark modelin bir değişik modelini kullanıyorum. Gayet memnunum öneririm.

1713616593118.jpeg

@558memoli
Birde 1+1 var
Bana 1+1 kullanmak daha kullanışlı olur çünkü masam düz, üstte koyabilceğim küçük kapak gibi bir bölüm yoktur.
Alınır mı 1+1 olan? Yorularıda fena değil hemde.

Buda fena değilmiş aslında tam aradığım ürüne benziyorda aynı ürnünün linkini neden bu kadar fazla kopyaladın :D
Bilmiyorum niye kopyaladığımı😂Ama alınır bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı