Bilgisayarla yaptığınız en çılgın şeyler nelerdi?

sivrisnake4

Hectopat
Yer
denizli
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Bilgisayarla yaptığınız en manyakça şey neydi? Benimkiler birisi ısınma sorunu olan kasam oyun oynarken ısınmasın diye hava -15 dereceyken kaloriferi kapatıp camı sonuna kadar açmıştım titreye titreye oyun oynamıştım. Diğeri de PC oynarken hava çok soğuktu üşüdüğüm için montla üstümü korumuştum ama ayaklarım donmuştu. Çare bulamayınca kasayı önüme çekip çalışırken kapağını çıkarıp ayaklarımı kasanın içine sokup ısıtarak oynamıştım.

Bilgisayarla yaptığınız en manyakça şey neydi? Benimkiler birisi ısınma sorunu olan kasam oyun oynarken ısınmasın diye hava -15 dereceyken kaloriferi kapatıp camı sonuna kadar açmıştım titreye titreye oyun oynamıştım. Diğeri de PC oynarken hava çok soğuktu üşüdüğüm için montla üstümü korumuştum ama ayaklarım donmuştu. Çare bulamayınca kasayı önüme çekip çalışırken kapağını çıkarıp ayaklarımı kasanın içine sokup ısıtarak oynamıştım.
Deep Web'e girmek.

Derste Driver Booster yüklemiştim. Çok havalı ve işe yarıyor diye görmüştüm internette. Kesin dedim bizim bilgisayarda sürücü yüklü değildir indirdim. Ondan sonra çözünürlüğü 800x600 yapmıştı gıcık. Ben de korkmuştum ekran sanki yakınlaştırılmış gibi olmuştu sonra çözünürlüğü değiştirmek aklıma geldi değiştirince sorunum çözüldü. Fakat epey korkmuştum.

Geri
Yukarı