Bilim kurgu film tavsiyesi

Inception, ınsterstellar gibi büyük çaplı filmleri izleyince etkisinden çıkamıyorum.

Aksiyon, bilim kurgu vb. tarzı film tavsiyeniz var mı?

Netflix, blu TV gibi hesaplarım var. Fark etmez. Yeter ki yeni yelkenler açayım :D

Transcendence filminin etkisinden çıkmak neredeyse 2-3 gününü alır. Jhonny Deep'in oynadığı tek science-fiction tarzı film.

Şiddetle tavsiye ediyorum.

Dosya Ekleri

• Deja-Vu-1284376300.jpg
    Deja-Vu-1284376300.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 22
Inception, ınsterstellar gibi büyük çaplı filmleri izleyince etkisinden çıkamıyorum.

Aksiyon, bilim kurgu vb. tarzı film tavsiyeniz var mı?

Netflix, Blu TV gibi hesaplarım var. Fark etmez. Yeter ki yeni yelkenler açayım :D
Matrix serisi.Tüm filmlerini 5-6 kere bitirmişimdir her izleyişimde etkilenirim...

Buna bakacağım yakın zamanda. Teşekkür ederim.
Inception ve Interstellar izlediysen yine Nolan kardeşlerin yaptığı The Prestige'yi kesinlikle izlemeni tavsiye ediyorum. Hafif bilim kurgu içeriyor ama çok iyi film.

Tabii filmi izlemediysen.
Inc. Int. Filmlerine bakmıştım. Gayet süper filmler. The Prestige'yi izlemedim, ona başlayacağım.
Ender Games izlenebilir.
Bunu bu akşam izleyeceğim. Teşekkür ederim.
Equilibrium. 2002 yapımı mükemmel bir film. Bir de Limitless (2011)
Buna yarın bakacağım. Çok teşekkür ederim.
Transcendence filminin etkisinden çıkmak neredeyse 2-3 gününü alır. Jhonny Deep'in oynadığı tek science-fiction tarzı film.

Şiddetle tavsiye ediyorum.

Gravity izle. En iyi uzay filmlerinden biridir.

Bilim kurgu kategorisinde izlediğim en iyi filmlerden biri olan Predestination'ı izlemelisiniz.

Armageddon ve Geostorm öneririm, ikisini de izledim ve güzel filmler.
Ayrıca Derin Darbe, Kor gibi filmleride öneririm.
Bunları 1 hafta içerisinde izleyip yeniden konu açacağım. Hrğinize çok teşekkür ederim. ❤️

Geri
Yukarı