Bilim kurgu, tarih, süper kahraman konulu dizi önerisi

İlla izlediklerin vardır diye düşünüyorum, keşke söyleseydin.

• The Flash
  • The Gifted
  • Arrow
  • Supergirl
  • Smallville
  • Genius
  • Intelligence
  • Legends of Tomorrow
  • 11.22.63
  • Merlin (Tarih olarak sayılır bence)
  • Timeless (Tarihcik)
  • Black Sails
  • Crossbones
  • Son olarak Person of Interest
Sony Channel isimli kanal Türkçe dublaj seçeneği ile veriyor. Ama ileri sezonlardalar tam olarak sistemleri nasıl işliyor bilmiyorum. Her gün 19.00'da.

Merlin ve sonrası için güzelce araştırmanı tavsiye ederim. 1-2 bölümden sonra o aradığın şeyi bulamayabilirsin.

Bilim kurgu, tarih, süper kahraman gibi konularda dizi öneriniz var mı?
Bilim kurgu olarak önereceğim ve şu ana kadar izlediğim en iyi senaryoya sahip dizi olan 12 Monkeys'i önerebilirim. 4 sezondan oluşuyor, ilk sezon ve ikinci sezonun ortalarına kadar 1995 yapımı Twelve Monkeys filminin konusuyla beraber ilerliyor, sonradan konuyu ilerletip daha güzel ve kafa karıştırıcı sahnelerle karşımıza geliyor.

İzlemediğinizi sanmıyorum ama The Big Bang Theory benim için dediğiniz tüm şartları kapsayan bir dizi. İzlemediyseniz tavsiye ederim. Güldürürken öğrenmek bu diziyle mümkün.

İlla izlediklerin vardır diye düşünüyorum, keşke söyleseydin.

• The Flash
  • The Gifted
  • Arrow
  • Supergirl
  • Smallville
  • Genius
  • Intelligence
  • Legends of Tomorrow
  • 11.22.63
  • Merlin (Tarih olarak sayılır bence)
  • Timeless (Tarihcik)
  • Black Sails
  • Crossbones
  • Son olarak Person of Interest
Sony Channel isimli kanal Türkçe dublaj seçeneği ile veriyor. Ama ileri sezonlardalar tam olarak sistemleri nasıl işliyor bilmiyorum. Her gün 19.00'da.

Merlin ve sonrası için güzelce araştırmanı tavsiye ederim. 1-2 bölümden sonra o aradığın şeyi bulamayabilirsin.
Öyle bir liste hazırlamışsınız ki hiçbirini izlememişim. Bu liste güzel oldu . The Flash'den başlayabilirim

The Flash (4.sezonun ortaları biraz sıkıcı 5.sezon efsane, 1 ve 2.sezon ise anlatılmaz yaşanır )
Arrow (çok iyi bir dizi ama 7 sezon )
Supergirl (3.sezonu ben beğenmedim)
Legends of The Tomorrow (1.sezon harici çöp)
Bu saydığım diziler aynı evrenlerde geçiyor ve ortak bölümleriyle izlemen gerek

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı