Bilim kurgu veya animasyon film önerileri

• Konuyu başlatan 68055
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 999

68055

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar filmsizlik çekiyorum 1 2 akşamdır. Genellikle akşam film izlerim ama film kalmadı. İzlemeyi sevdiğim ve izlediğim filmler.
  • Marvel sinematik evrenine ait tüm filmler(dıştan gelen filmlerden birkaç tane kaçırmış olabilirim X-men gibi sinematik evrenle alakası olmayan filmlerden bahsediyorum)
  • Hobbit serisi.
  • Harry potter serisi.
  • Yüzüklerin Efendisi serisi.
  • Labirent serisi.
  • Açlık oyunları serisi.
  • Chappie.
  • Transformers serisi.
  • Godzilla serisi.
  • Ben efsaneyim.
  • Yarının sınırında.
  • Cars serisi.
  • Ejderhanı nasıl eğitirsin serisi.
  • Kung Fu Panda serisi.
İzlediğim filmlerin bazıları.
Bu tarz filmleri izliyorum. Bunlara benzer izleyip sevdiğiniz filmler varsa önerirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Real Steel , hayatımda hiç bıkmadan izlediğim filmdir. En az 20 kere izlemişimdir. Bende dünyanın en güzel filmidir. Netflixte yok.
( Animasyon yazmışsınız aksiyon diye okudum , pardon . Ama yine de güzel filmdir.

Arkadaşlar filmsizlik çekiyorum 1 2 akşamdır. Genellikle akşam film izlerim ama film kalmadı. İzlemeyi sevdiğim ve izlediğim filmler.
  • Marvel sinematik evrenine ait tüm filmler(dıştan gelen filmlerden birkaç tane kaçırmış olabilirim X-men gibi sinematik evrenle alakası olmayan filmlerden bahsediyorum)
  • Hobbit serisi.
  • Harry potter serisi.
  • Labirent serisi.
  • Açlık oyunları serisi.
  • Chappie.
  • Transformers serisi.
  • Godzilla serisi.
  • Ben efsaneyim.
  • Yarının sınırında.
  • Cars serisi.
  • Kung Fu Panda serisi.
Bu tarz filmleri izliyorum. Bunlara benzer izleyip sevdiğiniz filmler varsa önerirseniz sevinirim.

Disney pixarın animasyonlarını izle.

• Hobbit serisi.
  • Harry potter serisi.
  • Labirent serisi.
  • Açlık oyunları serisi.
  • Chappie.
  • Transformers serisi.
  • Godzilla serisi.
  • Ben efsaneyim.
  • Yarının sınırında.
  • Cars serisi.
  • Kung Fu Panda serisi.

Yerli bir yapım olarak kötü kedi şerafettin filmini önerebilirim.

Kimliksiz. Geçenlerde izledim bir anda hikayeyi değiştirdiler baya iyi film idi.

Geri
Yukarı