Bilimsel Hesap Makinesi Önerisi

serkanmiran6

Centipat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci(Uçak Müh)
Hiçbirini kullanmadım. Fakat kuzenim uzun zamandır [SIZE=26px][B]Casio FX-82ES Plus[/B][/SIZE] kullanıyor. Uzun zamandır kullanmasına karşın, ne zaman yenisini alacağını sordum. Değiştirmek için bir gerek duymadığını ve işlerini fazlasıyla hallettiğini söylüyordu. Umarım seçimine yardımcı olur.

Üst düzey hesap makinesi kullanmak yasaktı bizde. Bu yüzden Casio FX-82MS önerebilirim. Daha iyi bir şey istiyorsan Casio FX-991ES de alabilirsin. Fazlası lüks olur.

1985'den kalma bir Casio hesap makinesi ile iki teknik üniversite bitirildi. Bunlarla aya insan bile gönderirsin.

Üst düzey hesap makinesi kullanmak yasaktı bizde. Bu yüzden Casio FX-82MS önerebilirim. Daha iyi bir şey istiyorsan Casio FX-991ES de alabilirsin. Fazlası lüks olur.

1985'den kalma bir Casio hesap makinesi ile iki teknik üniversite bitirildi. Bunlarla aya insan bile gönderirsin.
FX-82 Modelini kullanıyordum fakat ekranın memnun değildim işlemler sürekli karışıyordu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı