Bilindik marka mağazaları daha mı pahalı?

• Konuyu başlatan sial
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 666

sial

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhabalar, şu ana kadar hepimizin kafasında "Eğer Vatan'dan alırsak daha pahalı gelir, eğer Teknosa'dan alırsak daha pahalı gelir" gibi cümleler vardı. Şimdi sormak istiyorum size, ortalama 8100TL'ye bir sistem toplayacağım. Sizce Vatan'a gidip yüz yüze toplarsam, internetten tek tek almaya göre daha mı çok öderim?

Merhabalar, şu ana kadar hepimizin kafasında "eğer Vatan'dan alırsak daha pahalı gelir, eğer Teknosa'dan alırsak daha pahalı gelir" gibi cümleler vardı. Şimdi sormak istiyorum size, ortalama 8100TL'ye bir sistem toplayacağım. Sizce Vatan'a gidip yüz yüze toplarsam, internetten tek tek almaya göre daha mı çok öderim?

Evet ama en azından test etmiş olursun.

Algı göz etmeden fiyat karşılaştırması yapmanız gerekiyor. Bunun için de uygun fiyatların listesini çıkaran belli başlı siteler halihazırda mevcut. Kimi zaman yüksek fiyattan satan sitelerde de çok makul fiyatlardan satışlar yapılabiliyor.

Maalesef istisnalar haricinde epeydir öyle.
Akakçe, Epey, Cimri, İtopya, Gamegaraj, İncehesap Gaming Gecesi, Gaming.gen.tr, Amazon.com.tr arasında indirim kovalamalısınız. Cimri isimli site benim işime pek yaramadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı