Bilinmedik Drama filmi önerisi

oblomovv

Decapat
Makaleler
1
Bilindiklerin hepsini izlemişimdir muhtemelen o yüzden bilinmedik, kıyı da köşede kalmış DRAM filmi arıyorum mesela dün güneşli pazartesiler filmini izledim 2002 yapımı ispanyol film güzeldi bayağı.
Bu tarz çok bilinmedik yalnızlığı, sıradan hayatı anlatan DRAM filmleri arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sweet sixteen izlediniz mi?

İzlemedim, bakacağım. Teşekkürler.
Böyle bir iki adamın bar köşelerinde bira sigara içerek hayatı sorgulama tarzı filmler hosuma gidiyor. Ana karakterin yalnız olup toplumu reddetmiş olması vs.

Bornova Bornova kıyı da köşede kalmış güzel bir Türk drama filmi arada sırada yazacağım buraya izlediğim filmleri.

Son düzenleme:
İzlemedim, bakacağım. Teşekkürler.
Böyle bir iki adamın bar köşelerinde bira sigara içerek hayatı sorgulama tarzı filmler hosuma gidiyor. Ana karakterin yalnız olup toplumu reddetmiş olması vs.

Bornova Bornova kıyı da köşede kalmış güzel bir Türk drama filmi arada sırada yazacağım buraya izlediğim filmleri.

Hocam geçen yine İngiliz drama filmi izledim ismi Nil By Mouth. Bakabilirsiniz.

İzleyeceğim hocam, siz aile draması seviyorsunuz herhalde önerdikleriniz hep bu tarz.

Hocam özel olarak seçmedim filmleri karşıma geldikçe izledim ama bayağı güzelmiş bence İngiliz drama filmleri. Başka filmlerde izlemişimdir ama aklıma gelmiyor maalesef. Türk filmlerinden Barda diye bir film var ona bakılabilir ama uyarı geçeyim aşırı şiddet var.

Yeni konular

Geri
Yukarı