Bilinmedik oyun önerisi

Hocam Coffee Talk bakabilirsiniz. Chill bir oyun yaslanıp 3-4 saatte bitirebilirsiniz.
Dishonored 1 ve 2. Oynamazsan oyun tarihinin en iyi oyunlarından birisini kaçırmışsındır. Bağımlısıyım bu oyunların öneririm.
Teşekkürler. Şuan Brothers A Tale of Two Sons indiriyorum. Onlara da bakacağım.

Çevremde çok ismini bilen olmadığı için yazıyorum.
Oyun bitmiyor bu arada :D
Oyun çevirinin En iyi alt yazı yamasına sahip bir oyundur kendisi.
Hocam oyun güzel ama 180 TL biraz pahalı sanki.

Fallout New Vegas kaldırır diye düşünüyorum tüm DLC'leri ile alıp mod kurabilir TR yama kurup oynanılır 180 saatim var daha çok zamanım olsa daha çok oynarım ve bana göre en iyi RPG oyun Fallout New vegastır şimdi üstteki arkadaş gibi Fallout 2 veya 1 diyebilirdim oradaki RPG lore her türlü daha tatmin edici ama Fallout 1-2 ikisi de mantığı oynanışı zor ve mekanikleri eski yoksa taş gibi oyun.
Fnvye Steam sayfasından baktım en son 18 liraydı Steam'deki yeni fiyatlandırmalar ile 90 liraya çıkmış 10 sene önceki oyuna yaptıkları fiyatlandırmaya bak dedim resmen ben zamanında 15 liraya Full DLC'li halini almıştım indirimde şimdi bu fiyata ekmek arası döner yok gamepasstede oynanır fakat mod kuramazsın Game Pass'te.

Fallout New Vegas kaldırır diye düşünüyorum tüm DLC'leri ile alıp mod kurabilir TR yama kurup oynanılır 180 saatim var daha çok zamanım olsa daha çok oynarım ve bana göre en iyi RPG oyun Fallout New vegastır şimdi üstteki arkadaş gibi Fallout 2 veya 1 diyebilirdim oradaki RPG lore her türlü daha tatmin edici ama Fallout 1-2 ikisi de mantığı oynanışı zor ve mekanikleri eski yoksa taş gibi oyun.
Fnvye Steam sayfasından baktım en son 18 liraydı Steam'deki yeni fiyatlandırmalar ile 90 liraya çıkmış 10 sene önceki oyuna yaptıkları fiyatlandırmaya bak dedim resmen ben zamanında 15 liraya Full DLC'li halini almıştım indirimde şimdi bu fiyata ekmek arası döner yok gamepasstede oynanır fakat mod kuramazsın Game Pass'te.

Hocam kaç yıllık oyunlara o kadar para verilmez. Korsan dışında bir seçenek kalmıyor artık. Ek olarak Game Pass'e mod kurulabiliyor.

Çevremde çok ismini bilen olmadığı için yazıyorum.
Oyun bitmiyor bu arada :D
Oyun çevirinin En iyi alt yazı yamasına sahip bir oyundur kendisi.
Oyun çok güzel. Geçen ay bitirdim.

Hocam kaç yıllık oyunlara o kadar para verilmez. Korsan dışında bir seçenek kalmıyor artık. Ek olarak Game Pass'e mod kurulabiliyor.

Hayır skse ve nvse gibi script extenderlar var ve maalesef bu script extenderlar Game Pass'te çalışmıyor ve oyunu yeniden düzenleyebileceğin texturepack shaderlar oyun animasyonlar effectler neredeyse hepsi bu olmadan kurulmuyor skse ve nvse yapımcıları oyunlarda korsan kullanılmasın diye sadece Steam ve bir oyun platformu daha vardı onda kullanmaya izin veriyordu o yüzden nvse olmadan kurabileceğin modlar çok az ve yetersiz.

Geri
Yukarı