Bilinmeyen anakart modeli nasıl öğrenilir?

• Konuyu başlatan Pxn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 446

Pxn

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
57195-5219997.jpg

IEI_Integration_WSB_H610_R10_ACT_View1_202071511280.jpg

Ben buna 1 tane 4/8t i7 takıp, yayın bilgisayarı olarak kullanabilir miyim?
1 kasa içerisinde 2 sistem kuranlar gördüm ama bu başka bir şey. Bu nedir? Niye kullanılır?
Ben kullanabilir miyim? Kullanırsam nereden alabilirim? RTX 3090'dan daha küçük PCB'si herhalde.

Windows + R yapıp çıkan yere msinfo32.exe yazın. Önünüze gelen ekranda temel kart ürünü yazan kısım anakart modelinizdir.

Windows + r yapıp çıkan yere msinfo32.exe yazın. Önünüze gelen ekranda temel kart ürünü yazan kısım anakart modelinizdir.

Anakart modelimi biliyorum.
Fotoğraftaki anakartın ne olduğu ile ilgili bilgi istemek amacıyla konuyu açtım ama süper zeka moderatör arkadaşımız anakartın ne işe yaradığını ve bilgisayar anakartsız çalışır mı sorduğumu sanıp başlığı böyle çevirmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa gördüm. Özelliklerine bakabilirsiniz. Fakat bunu her PSU çalıştırmaz gibime geldi.
Screenshot_20211023-212423.png

Anakart modelimi biliyorum.
Fotoğraftaki anakartın ne olduğu ile ilgili bilgi istemek amacıyla konuyu açtım ama süper zeka moderatör arkadaşımız anakartın ne işe yaradığını ve bilgisayar anakartsız çalışır mı sorduğumu sanıp başlığı böyle çevirmiş.
Anladım hocam kusura bakmayın. Konuyu okuduktan sonra bende farkettim başlıkta bir sorun olduğunu fakat yine de yazayım dedim.

Geri
Yukarı